Son Konu

kizz arkadasimla aramdaki kirginlik acil yardim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bizim sinifta bi kiz vardi gecen yıl tanistik bide kuzeni anliyacaginiz 2 kuzeni vardi benimde bi arkdas vardi eskilerden iste 4 muz takilmaya basladik bayaaaa arkadaşça olduk neyse bu yaz benim arkada syuzunden kizlardan biriyle aramiz bozuldu ancak cok samami ve birbirimizi sevdigimie inanaiyodumDiqer kizlaa muhabbetimiz devam etti tabii onuda sahsen cok seviyorum ama bu kiz birine asik oldu bizde iddaa lastk iste cikarsin cikamazsin pastasina iddaaya girdik benim mülk arkadasimo cocugu faceden ekledi yanimda cocuga oylesine yazdik benle beraber yalnızca 1 cumle daha snrasi değil benim bildigim kiz anladi ekledigini sordu kim ekledi arkadas goz kirpti o eklemis dedi bende evet dogru dihince kiz inandi cunki cevremde sozune guvenilen biriyim lakin o snrasnda yazilar yazmiss cocuga değil idda girdik yokbu değil şu snra bu cocuk sen git konusmalari bizjm arkadaş canlısı oldugumuz kiza yollaFilm burda koptu kiz bana öyle guvenirken ben dedim bisi yazmadik o kadar sey yazmis amaa benimde haberim değil sonradan kizkustu bana bende bi yana barismak istiyom diqer yandanda bu değin basit biseyde 2 yillik muhabbeti bir anda silip atmasina dayanamiyorum sizce ne yapmaliyim kiz cok deqerli benim icin

Üst Alt