Son Konu

Koşul içler acısı destek nolurr:((

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar durum cok fena şimdi benim cıktğm bi kız vardı okuldan tanısmıstık herşey güzel bu arada birbirimizi cok severken ailelerimiz öğrendi işte benim kızın babası ile dayısı geldi işte korkutma gibi ayrılacaksn öldürürüz gibisindenbende birşey demeyince bu sefer aramızda ağız dalaşı cıktı dayısı bana küfür etti bu sefer benim bardak taştı ağız dalaşı ettik polis falan geldi karakola götürdüler neyse bağlı bizim ailede duyunca bu olayı onlarda geldi karakola bu sefer bizimkiler yan kıyameti kopardı hele babam nasıl olurr senin kızlarla ne işin olur gibisinden ben o kızı istemiyorum bende o sırada sinirlendim sert cıkıştm ve arkasında babanın mı sözünü dinliyosun yahut o kızın mı diyince ben birşey demeden arkama bakmadan gittim o gece evede uğramadım(sabaha dek düşündüm arabanın içinde oturdumcoğu yerlerde dayanamadım ağladımiki kişi arasında secim yapıcaktm tabiki bu aile olacaktı babama sen kızdan daha değersizsin muhakkak diyemezdim ve gittim ben vazgectim kızdan diyerek konustm sonrada veda için kızın yanına gittim ve dayanamadım bitti buraya kadar dedim nasıl olurda vazgecersin seni zorladılar yalan söylüyorsun dedi
bende dedim hayır artık seni sevmiyorum diyince bu sefer ağlamaya başladı sarııldı bırakıp gitme dedi tabi ben o sırada içimden ağlıyordum yemin ederim fakat seni sevmiyorum çağrıda bulunmak o kadar baskı gelmişti bana ve kalleşce arkamı dönüp gittim aradan 1 ay geçti ve annem babam ayrılınca ben annemle almanyaya gitmek zorunda kaldım ve aradan 1 yıl gecti bitmiş geldim babamı görmeye ve dün benim o eski aşkımı gördüm inanın halen bile seviyorum bana dediki gittiğin günden beni seni aradım bulamadım gitti dediler ben seni unutamadım cok seviyorum senden başka kimseyle cıkmadım sevmedim bende
dayanamadım sarıldım bende cok seviyorum dedim
arkadaşlar tek sorunum anlattığım gibi babamın kızı istememesi ve ben kızla evlenmk istiyorum ve ben bunu babama nasıl söyleyeceğim lütfenn nolurr takviye ne yapıyım kacırıyımmı kızı arkadaşlar cok seviyorum nolurr yardım

Üst Alt