Son Konu

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lütfen bana us verin lütfen :( ilk olarak hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve hemen size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin Konu şu benim 4 yıllık sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 yıl her tarafında herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve bende bunu ögrenince facemi herşeyimi geri açtım daha sonra yalvardı affettim seviyordum çünkü çoklutfenbanaakilverinlutfen5c51a31f014bbgifalt :cry: Cry :cry: Beni sevdiğini söylüyodu ama onunla birlikteydi neymiş benim davranışlarım değişmiş adam değilmişim düzeleyim bana geri döncekmiş lakin ben herşeyi yaptım dönmesi için sevdiğim olsun ona layık vermem olsun hepsini güzel bir dille belli ettim Bu gene o kızla başladı kız bana aralıksız msj attı ee bende bi insanım bidaha msj atma dedim sözlüme ve bitirdim ve aradan 1 ay geçti derhal konuşuyoruz onunla alışılagelmiş bir şekilde o kızdan 3 gün önce ayrıldı fakat kız buna barışmazsan intihar ederim diyormuş bi yana onu geri istiyorum bi yandan istemiyorum yine acı çekerim diye o kızında facesini kapattırmıştı ama kız ayrılınca açmış acilen bi baktım kapanmış hemen sözlümü aradım barıştınızmı dedim hyr dedi neden kapattı ozaman dedim burnu sürtmüştür dedi sinirlerndim kapattım teli ben ne yapayım allahın aşkına bana söyleyin unutmaya çalışıyorum bir msjına yumuşama değilde barış ümidine kapanıyorum lakin bana defalarca sen daha düzelmedin adam olmadın ol ozman diyor ben olsamda görmüyor çok yıprandım bana nolur bir düşünce verin desteğinize çok ihtiyacım varlutfenbanaakilverinlutfen5c51a31f014bbgifalt :cry: Cry :cry: ÇOKTAN HERKESE TEŞEKKÜRLER  

Üst Alt