Son Konu

Masal Gibi Bir Aşk Öyküsü ve Acı Son....

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Olur Ya daha önce burda yazdığım mesajları okumuşsunuzdurO zamanlar bende mutlu idimartık eskisi kadar olmasada mutlu olmaya çalışıyorum bir nebze olsa şu anda size bütün bir hikayeyi tamamen kadar anlatacağım ve bana tavsiyelerinizi bekliyorum
2 sene önceydiOkulların açıldığı vakito hayatımı değiştiren ilk günOnu birincil kez kendi sınıfımda gördüğümde çok alışılmadık olmuştumben,ben olmaktan çıkmıştımo tasvir edilemez elektrik beni hemen ona aşık eermiştikendisi benim önümde oturuyorduilk 2 hafta tanışma faslı felan derken sonradan onunla çok iyi dost ( dost ) oldukben ona çok sıcak davranıyordum oda bana fazla sıcak davranıyordubaşkalarına göstermediği tavizleri bana gösteriyordu bende ona tabikiihatta birgün mektep kimlikleri dağıtılıyordusınıfta bir şamata vardı ve fazla kalabalıktıo bana dedi oysa:sen dur ben seninkini alırım dedibu büyük bir fedakarlıktı benim içinher neyse gel vakit git zaman sınıfta bakışmaya başladıkben sanıyordum ki oda bana aşıkonun sevmediği bir kız vardı sınıftao kızda benimle fazla yakındı hani (kanka) derler ya o cinsten sanırımbenim aşık olduğum kızda 2mizi görünce hiç çekemiyordubu yüzden onun hoşlanmadığı kız ile aramız bozuldu ve senenin sonuna kadar konuşmadıktelefonla mesajlaşırdık hergünben atmazdım daima o atardı mesaj napıyosun falan filan diyeve benim hoşlanmadığım bir erkek vardı adı muratbenim sevdiğim kızla akşamları felan mesajlaşıyorlarmışokuldada bayağı sıkı dostlardı zatenneyse bir gün öğle tatilinde benim sevdiğim kız (adı:elif) o muratın sırasına oturmuştu sohbet ediyorlardıbende sınıftaydım ve haliyle kıskanıyordumneyse ben off diye bir iç geçirdim ve sınıf kapısının yolunu tuttumbütün o sırada elif '' galiba bazıları beni yanlış anladı '' demesin mi? bütün dünyam yıkıldı resmi olarakama yinede seviyordum işte vazgeçemiyordumben elife defalarca sevdiği çikolatadan alırdım oda kabul ederdibenim derslerim çook iyiydio da önümde oturduğu için ona defalarca yardım ederdimyüksek anekdot alırdıonunla iyi bir sırdaştıkyani ben o kadar sanıyormuşumaramızın bozuk olduğu bir zaman daha doğrusu onun bana söylev yaptığı bir zamanda okul çıkışı ben bunun kolundan tuttum yürü gidiyoruz dedim herkesin ortasındamillet bize bakıyordu ama daha binadaydıkkantin daha alçak kattaydı ve ben bunu kolundan tutarak merenlerden aşağıda indirdimsenin derdin ne neden konuşmuyosun benimle dedimo da dediki:''bi sebep değil bırak beni'' dediben kolunu bıraktım ama tekrar peşinden gittimbinadan çıktıkaşağıda yeniden bir meren vardıbunun kolunu tekrar tuttum konuşmicakmısın benimle dedimo da ''hemen konuşasım değil'' dedibende iyi dedim ve ordan ayrıldımertesi gün hiç konuşmadım bununla ve bu benle konuşmaya çalıştıher neyse aradan zaman geçti yine içli dışlı olduk bununlabi pazar günü annesiyle hamama gitmişler,benim annemde o gün hamama gitmişdaha önceden annemin resmini gördüğü için tanımış gidip tanışmış annemledaha sonra bana okulda anlatmıştıher neyse bundan böyle iyisiyle tatlısıyla mayıs ayına gelmiştiktaki işte o zamana dekbenim ona söylediğim bir sırrı gidip mektep öğretmenlerinden birine söylemişo öğretmende geldi herkesin ortasında bana bağırdı,çağırdı,ufak düşürdüutancımdan yerin dibine girdimonun yüzünden başıma gelmişti buher neyse bu sınıftan başka kişilerle takılmaya başladı daha sonrave ben bunun artık yüzüne dahi bakmıyordumaradan 1 hafta geçti bu bana mesaj attıözür dilerim mustafa seni fazla üzdüm ve kırdımherkes hata yaparlütfen beni affet dedisenin yerine kimseyi koyamam dedikimse senin gibi olamaz dediben hiç yüz vermedimsenden tiksiniyorum yeniden bana mesaj atma dedimneyse 23 gün daha geçti ve tabiki o süreçte bana yine yalvarmaya başladıneyse yine barıştım onunlaokulların kapanmasına 3 hafta kalmıştıben 2 hafta daha okula gittim tekrar onunla iki iyi dost olarak devam ettikve ben son hafta hiç okula gitmedimkarneyi almaya zeka gitmedimo süreçte bana hiç mesaj atmadıokullar kapandı1 hafta2hafta geçti tekrar mesaj atmadıve 29 haziran akşamı şu mesajı attı:'' ne o mustafa beyyoksunuz ortalıklardaarayıp sorduğunuzda değilunutulduk mu derhal'' dedibende hayır dedimyarın akşamı bekle sana birkaç şey söylicem dedimve ertesi akşam olduona bütün 1 seneden beri söyleyemediğim aşkından tutunda nefretine değin herşeyi söyledimseninle artık dost olamayızseni hayatımdan çıkarıyorum eğer hemen hemen hiç gururun varsa sende telefon numaramı silersin ve beni hayatından çıkarırsın dedimELVADA yazdımTam 20 sayfalık mesaj attımTemmuzAğustosEylül ayı gelditek bir cevap atmamıştı 3 ay boyuncave yeni bir eğitimöğretim yılının başına gelmiştik24 eylül okulların birincil açıldığı günokula geç gittimgeçen sene sınıfımız topluluk olduğu için ertesi yıl 2 şube olan fen sınıfları 3 e bölünecektive ben yeni listeye bakınca tekrar onunla aynı sınıfa düşmüşümher neyse dedim ve sınıfa girdimkimsenin yüzüne bakmıyordumkendime oturcak bir yer arıyordumsırayı düzeltmek için biraz eğildim,başımı birazcık yukarı kaldırdım veişte yeniden o gözleryine o beni benden alan gözlersanki vakit durmuştuo bana,ben ona bakıyordumfakat hiçbirşey söyleyemiyordukondan sonra ben hemen gözlerimi kaçırdım ve sınıftan dışarı çıktımbazı kişiler sınıfların böyle olmasına itiraz etmişondan daha sonra idare,isteyen sınıfını iki taraflı kişiler olarak değiştirebilir 1 hafta içinde dedio sınıfını değiştirdiyan sınıfa geçtive biz bununla artık karşılaşmamak için sınıftan bile çıkmıyordukaradan 2 hafta geçince bundan böyle koridorda karşılaşmaya başladıkben onun,o benim sınıfıma gelmeye başladıfakat ben onun yüzüne bakmıyordumo bana bakıyordu hepben ona bakınca defalarca dehşet doymuş gözlerle bakıyordumher neyse ekimkasımaralıkocak derkenbu bana ocak ayında birincil kez mesaj attı7 ay aradan sonradan ilk mesaj !!! işte neden bana nefret edilen şey doymuş gözlerle bakıyosun bu dek mı nefret ediyosun benden,bu değin mı fena biriyim ben dedibende birincil başlarda soğuk davrandımoda ''herkes kusur yapar mustafa dedisenin yaz ayında attığın o mesaja kaç gün,kaç gece ağladım haberin var mı dediben bir anda yumuşadımdedim ancak:telefonda yok yarın öğle arası bahçede kimsenin olmadığı bir yerde konuşalım dedimoda '' sen nasıl istersen '' dediher neyse ertesi gün öğle arası ben bunu sınıfından aldımbahçeye çıktıkherşeyi konuştukgeçen zamanda neler yaptığımızı herşeyi ama herşeyi konuştuksonraki günlerde yine buluşmaya başladıkve bundan böyle resmen sevgili olmuştuko bana aşkımm bitanemm diyordubende ona o kadarartık birbirimiz olmadan yaşayamayacağımızı anlamıştıko bana çok bağlıydı bende onasanki dünyada ikimiz vardıkböylece fazla seviyorduk birbirimizigeleceğimizden bile bahsettikevlilikten herşeyden söz ettikgün bile saymaya başladıkherşeyin planını kurmuştukailelerimize birbirimizden bahsettikher akşam aşk,sevgi batmış mesajlar atıyorduk birbirimizeokuldada hep benim yanıma geliyor,bende daima onun yanına gidiyordumbir gün ben öğle arası çiçekciye gittim ve bir tane gül aldımyanınada bir notgittim sırasının altına koydumsonradan tenefüste yanına gittimbana dedikimustafa dediben böyle şeylerden hoşlanmam lütfen yeniden yapma,bitmiş teşekkürler davranışın için ama sevmiyorum böyle şeyleri o kadar kişinin içinde dediben azıcık bozuldum lakin hazır peki dedimher neyse 14 şubat sevgililer günüyarıyıl tatilibirbirimizi 15 gün görmedik hiçonun abisi bilmiyordu benibir gün öğrenince telefonunu elinden almış elifindaima teftiş etmeye başlamıştam 10 gün mesajlaşamadıkbirincil kez okullların açıldığı gün görüşebildikfazla özlemişiz birbirimizi neyse işte 14 şubat pazartesi günü öğle arası ona istanbuldan yaptırttığım fazla özel bir hediyeyi gittim verdimne yapsa beğenirsiniz? kabul etmedihayır alamam dediben acayip bozuldum tabiiyi gir sınıfına dedimbende kendi sınıfıma girdim14 şubat gününden bugüne değin tek bir sözcük etmedik birbirimizeonun görmemek için tekrar sınıftan çıkmıyorumbugünde ona aldığım hediyeyi çöpe attımeğer yanıma gelip özür dilese bile defol yanımdan dicem yanibu yaptığı davranıştan nedeniyle ondan ayrılmayı düşünüyorumbizim onunla bir gelecek planımız vardı onun bu yaptığı davranışa bakıntelefon numaramıdadeğiştirdim nasıl bir yol izlemeyelim sizce ? uç ayrılmak istediğimi söylemelimiyim? lakin onca geçen günlerimizin hatrına ayrılmayada kıyamıyorumçok büyük hakaret etti hediyemi almamaklaki ben kimsenin olmadığı süre vermiştim hediyeyilütfen bana bir yol gösterin

Üst Alt