Son Konu

Merve Boluğur'dan şok açıklamalar!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merve Boluğur'dan şok açıklamalar! merve boluğur itirafları, hayatı, ufak sırlar ayşegül karetkeri hayatı hakkında fakat tüm direktifler burda arkadaşlar 1548658891 1548658891 mervebolugurdansokaciklamalar5c4ea8d054813mervebolugurdansokaciklamalar5c4ea8d054813 mervebolugurdansokaciklamalar5c4ea8d054813 Ufak Sırlaradlı dizinin Ayşegül'ü yani Merve Boluğur, hayatı hakkında harikulade açıklamalar yapmış Melek'lerim 'Yüzüne bakacak kızım' Minik Sırlar' dizisinin Ayşegül'ü Merve Boluğur, küçükken içine kapanık bir çocuk olmasından ilk aşkına hakkında merak edilen çoğu şeyi Hafta Sonu'na anlattı * Oyunculukla ilgili, çocukluk dönemlerinize ait anılarınız var mı? Oyunculuğu hiç düşünmüyordum Lise bitince fotoğraf çekimlerinde yer alıp, reklamlarda oynamaya başladım‘Keloğlan Kara Prens’e Aleyhinde’ adlı filmde oynamıştım Sette beklerken bile içime rahatlık ve mutluluk dolmuştu Filmin galasına gittiğimde, kendimi beyazperdede izlerken büyülendim “Ben bu işi yapmalıyım dedim Sonra okula başladım, ardındaki da ‘Deneyimsiz Cadı’ geldi ve öyle devam ediyor * Hoş olduğunuzun farkına birincil nasıl vardınız? Ben her zaman, “Sağlıklı mıyım? Elim ayağım tutuyor mu? önce buna tartı veririm “Güzel miyim, yok miyim? düşüncelerine kapılmıyorum * Peki, Merve nasıl biri? Elimden geldiğince iyi görünmeye çaba ediyorum Çok hoş olduğumu düşünmüyorum Lakin sanırım yüzüne bakılacak bir kızım * Ayşegül karakteri dişi Peki Merve de dişi mi? Hayır Sempatiğim Ayşegül gibi dişiliğim ön planda değil * Dizide, okulda fazla popülerdiniz Kendi hayatınızda da bu böyle miydi? Küçükken çok sessiz, sakin, içine kapanık bir çocuktum Ne çok başarılı bir öğrenci ne de fazla güzel bir kızdım Kendi halinde takılan biriydim id * Kardeşiniz var mı? 19 yaşında bir erkek kardeşim var * Sizi kıskandığı zamanlar oluyor mu? Evet Bilhassa bu diziyle başladı Çünkü onun dost çevresi ‘Küçük Sırlar’ı izleyen bir yaş grubu * ‘Minik Sırlar’ hayatınızı nasıl değiştirdi? Artık daha geniş bir kitle kadar tanınıyorum Iş anlamında, en mutlu dönemimi yaşıyorum * Ayşegül, musibet yapsa da, seyirci ona kızamıyor Evet, olumsuz bir şeyle hiç karşılaşmadım Soğuk gibi görünen insanların daha acınası bir tarafı vardır Ben Ayşegül’ü o kadar düşünüyorum Dokunsanız, hepimizden daha güçsüz ve günahsız Lakin kamufle ediyor * Peki siz nasılsınız? Ben de şehvetli tarafımı göstermemeye çalışırım Sorunlarımı paylaşarak yok de, kendi kendime yaşayarak çözümlemeyi seven biriyim * Herkesin size bakmasına alıştınız mı? Annem de benzer şeyi sordu Bakışlar bir noktadan sonradan size sıradan gelmeye başlıyor Görsel bir meslek yaptığım için bu sıradan * Sıkıntılarınızı kız arkadaşlarınızla mı, erkek arkadaşlarınızla mı daha dar paylaşırsınız? Erkek arkadaşlarımla Meslek yaparken de erkeklerle çalışmayı daima daha çok seviyorum Biz kadınlar daha sorunlu olabiliyoruz Ama erkekler öyle değil, daha kolay düşünüyorlar Daha basit yaşıyorlar * Size kadar aşk nedir? Hani birincil aşkın masumluğu, acemiliği ve acı çekmemiş hali vardır ya İşte ben o hali çok seviyorum Çünkü yıllar geçtikçe hayatın getirdiklerinden nedeniyle bir savunma moduna geçiyorsunuz Kendinizi özgürlük bırakamıyorsunuz * Birincil aşkınızı hatırlıyor musunuz? Natürel Lise yeni bitmişti * O zaman fazla eksik aşık oldunuz? Evet İki kez diyebilirim * İkincisi sürüyor mu şu lahza? Sürüyor * Evliliği düşünüyor musunuz? Ben evliliğin pek düşünülerek yapılacak bir şey olacağına inanmayanlardanım bir anda olacakmış gibime geliyor Olması gereken zamanda olacaktır Karşı değilim  

Üst Alt