Son Konu

napıcağımı bilmiyorumm gurursuz muyum ben :((

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oofff napıcm ben bilmiyorum bundan böyle9 sınıftayken en yakın arkadaşımın sewdiği çocuk bana aşık olduona karşısında hiç bişey hissetmiyordum zaten o da bana hiç önerge bile etmedi çnkü arkadaşmdan nedeniyle nöyle bi şey olmayacağını o da biliyorduneyse 10 sınıf bitti o yaz ben o çocuğa aşık olduğumu anladımona söyledim 11 sınıfta bana çıkma teklifi etti bu arada onu seven arkadaşımında 6 aylık bi ilişkisi wardıneyse benm arkadaşım olcak kız gitmiş bu çocuğa demişki ben seni oo dek fazla seviyorum oysa nuru senin yanında görmeye bile katlanırım senin için onu sana ayarlicam ben,ne kadar sevdiğimi görüceksin demiş neyse geldi bana kız dediki bak nurcum seviyosun onu farkediyorum beni düşünüp sakın cayma sevginden o da seni seviyo çıkın eğer çıkmazsan bende sewgilimden ayrılırım bak dedi neyse biz çıktık daha ilk günden kız ark bana taraf aldı,laf sokmaya başladı,kesintisiz beni ezmeye çalıştı,topluluk ortamlarda beni küçük düşürmek için elinden geleni yaptı giderken öteki kız arkadaşlarımızn yanına da ağlamalar,inlemeler işte ben seviyorum gerçekten onu demeler falan bi gün gelip bana dediki biz onunla buluştuk bana onu ne kadar sevdiğimi sordu,bende çok seviyorum dedim o da sevgimi ispat etmem için seni ayarlamamı istedi benden dedi o anki yaşadığım şoku anlatamam sizeinandım söylediklerine salak gibi o kız benim 3 yıllık arkadaşımdıçocuğu terkettim emrindeki hiç bi sebep söylemedim böyle bişey oldu mu olmadı mı sormadım bildiğimi anlatmadım dayanamadık baştan barıştıkkız da okuldaki tanıdığı bütün kızlara nur benim en yakın arkadaşımdı fakat benim sevdiğim çocuğu ayartıp elimden aldı diye anlattıkızlar bana ne muamelesi yaptı anlayın biz bitmiş ayrıldık bağlı bu kadar karmaşanın içerisinde bi ilişki yaşayamadık4 defa ayrılıp barıştık onu sevmekten hiç vazgeçmedim o da benden her zaman konuştuk telefonla,msn de 12 derslik başladı ve görüşemediğimiz bi hafta içinde kendine sevgili bulmuştukızı çok seviyorum dedi neyse zar zorlama buluşmasını sağladım benimle bana o gün seni fazla özlemişim eğer kendimi tutmasam seni sevdiğimi söylerdim dedi kızla ayrıldılar biz yeniden kesintisiz beraberdik okulda mektep çıkışında ama yalnızca çıkmıyorduk benden süre istemişti bana güwenmek için çünkü ben onu daima benzeri yolda bıraktım o kıza inanıp yapmadığımı bırakmadım herşey yolundaydı lakin bi gün bana öle soğuk davranmaya başladı amakaçtı aralıksız benden konuşmadı bile benim haberim olmadan bizim okulun öğlenci kızlarından biriyle çıkmaya başlamışduyunca şok oldum yan benim gözümün içine baka baka çıktı kızla olmadı ayrıldı başkasıyla çıktı ayrıldı sonradan diğer bi kızla çıkmaya başladı ve şu lahza nişanlılarmış öyle çok acı çekiyorum kii onlarla karşılaştık yolda yanında nişanlısı da vardı ben onu görür görmez dondum kaldım o da beni görünce beni unuttuğuna itimat etmek istemiyorum çünkü ben dahil etrafımızdaki cümbür cemaat onun ne dek fazla sevdiğini benimle yapabilmek için ne değin uğraştığını biliyoruz ama bana seni sevmiyorum demişti o kızla çıkmaya başladığında ben yüzyüze karşılaşmak istemiştim konuşmak istedim fakat her zaman kaçtı benden her zaman oyaladı konuşmadı hiç yüzüme bakmadı bi mail atmıştı sadece seni sevmiyorum diye ben onu unutamadm hemen mezun olduk göremiyorum onu böylece özledim ki herşeyini ben sadece onu yanımda istiyorum ondan wazgeçmek onu kaybetmek istemiyorum onu bu dek sewerken böyle bitmesine müsade saptamak istemiyorum ama doğru mu hatalı mı olur bilmiyorum ne yapmam lüzumlu lütfen bana bi yol gösterin bundan böyle düşünmekten çok yoruldum dayanamıyorum,unutamıyorum napıcam benn

Üst Alt