Son Konu

Ne ARKADAŞ Ne SEVGİLİ

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
evet arkadaşlar ilişkimiz başlıktaki gibi ne arkadaşız ne sevgili arada birbimize soruyoruz biz neyiz diye gülüyoruz daha sonra ara sıra yanlızken birbimizi öpebiliyoruz elini tutabiliyorum sarılabiliyoruz hatta geçen günlerde sarılıp uyuduk 1 saat kadar günlerimiz oluyor lakin okuldayken çoğunlukla arkadaşlarımızın yanındaykende sadece arkadaşıymışım gibi umursamıyor öyle niçin sizce? birde geçenlerde ben sordum bundan böyle sen ve ben biz olsak dedim oda biraz daha vakit istedi ben tabiki de dedim ve zaten 4 aydır çok samiyiyiz dışarılara çıkıp yemek yiyoruz dolaşıyoruz sinemaya gidiyoruz alışveriş yapıyoruz falan 4 haziranda bu aramızdaki belirsizliği kaldıralım dedik yani konuşcaz ya sevgili olucaz yada bu açık sözlülük kesilicek gibi ve o gun yaklaştı ve benimde küçük bir süprizim var nutella aldım 2 tane kaşık ona elimle nutella yediricem niçin derseniz benim bi fotografım var sınıftan bir kız arkadaşıma pasta yedirirken onu fazla kıskanmıştı böyle bişey yapmayı duşunuyorum ve hem sizce o gün ne gibi söylev takınabilirim ? sizce o gün sevgilim olurmu artık fikirlerinizi bekliyorm

Üst Alt