Son Konu

Niçin bir erkek istikrarsızlık gösterir?niçin böyle yapıyor hiç anlamıyorum:((IVEDI

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bunu baka bi konu aşağı sormuştum lakin o kadar yanıt gelmedi onun için yeni bir konu açılmak istedim Ben bir çocuktan hoşlanıyorum ama benzer sınıfta değiliz yani yalnızca tenefüslerde bazende serviste görüşebiliyoruz Çocukla eksik da olsa bi dostluk kurdum sohbetim var ama çocuk çok değişkenlik gösteriyor Bi gün yanıma geliyor, dostça bi şekilde konuşuyor, kendinden bahsediyor aralıksız olarak, espriler flan yapıoAma derhal ertesi gün 360 derece değişiyor, yüzüme bile bakmıyor ben bişi söyleyince başka yere bakarak yalnızca kafasını sallıyor Bende onun bnden hoşlanıp hoşlanmadığını anlammıyorum Çocuk popüler yok yani adi, kendi ortamı var Başka kız arkadaşlarına karşısında böyle davranmıyor onlarla hep arkadaş canlısı görüyorum, bana yanıt vermiyor fakat onlar bişi sorduunda yarım saat konuşuyor Diğer günde bnim yanıma glip tekrar tekrar konuşuo Niçin böyle yapıyor anlamadm? Niçin bana karşı istikrarsızlık gösteriyor? Kafam da fazla karıştı bi gün glba bendn korku ediyor diorum, diğer gün galiba seviyor diyorum? Bir erkek niçin böyle davranır? Siz bunu nasıl yorumluyorsunuz?

Üst Alt