Son Konu

"Niye Ben?"

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Niye Ben? Niye Ben?diyorsanız Brenda, yamaç tırmanışı yerine getirmek isteyen genç bir kadındı Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı Tırmanacakları yere vardıklarında, adeta duvar gibi tepede olan, büyük ve sarp kayalık bir yamaç çıktı karşılarına Bütün bu korkularına rağmen, Brenda azimliydi Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı Bir zaman tırmandıktan sonra, nefesleneceği bir oyuk buldu Orada asılı dururken, gruptan yukarıda ipi tutan kişi dalgınlığa düşerek ipi gevşetiverdi Aniden boşalan ip, çabucak Brenda' nın gözüne çarparak lensinin düşmesine neden oldu Lens çok küçüktü ve bulunması az daha imkansızdı Lens, yamacın ortasında bir yerlerde kalmıştı ve Brenda bundan böyle flu görüyordu Ümitsizlik içinde Brenda, lensini bulması için Allah' a dua edebilirdi sadece Ve dürüst içe düşünüp dua etmeye başladı Allah' ım! Sen bu anda buradaki bütün dağları görürsün Bu dağlar üzerindeki her bir taşı ve yaprağı bildiğin gibi, benim lensimin yerini de biliyorsun Onu bulmama destek et Patikalardan yürüyerek aşağı indiler Aşağıda indiklerinde, tırmanmak üzere oraya dürüst gelen yeni bir grup gördüler İçlerinden biri Aranızda lens kaybeden var mı?diye bağırdı Brenda' nın daha sonra öğrendiğine tarafından, lensi bir karınca taşıyordu ve karınca yürüdükçe ağır ağır kayanın üzerinde hareket edip parlayan lens kızların dikkatini çekmişti Eve döndüklerinde Brenda, lensini nasıl bulduklarını babasına anlatacak ve bir karikatürcü olan babası da ağzıyla lens taşıyan bir karınca devlete ait çizerek karıncanın üzerindeki baloncuğa şunları yazacaktı: Allah' ım! bu nesneyi neden taşıdığımı bilemiyorum Bunu yiyemem ve hemen hemen taşıyamayacağım dek ağır Ama istediğim yalnızca bunu taşımamsa senin için taşıyacağımBU YÜKÜ NİYE TAŞIYORUM demeyin Seçme Parça  

Üst Alt