Son Konu

Özlem Hasret Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arzu Hasret Mesajları hasret mesajları 2011 istek hasret mesajları, sms, msj, sözleri, 2011, yeni mesajlar burada arkadaşlar 1549102877 1549102877 ozlemhasretmesajlari5c556f21a5cbaozlemhasretmesajlari5c556f21a5cba ozlemhasretmesajlari5c556f21a5cba Açlık ve hasret besleyen tüm Melek'lerimize gelsin bu en hoş özlem mesajlarıozlemhasretmesajlari5c556f21a9c64alt » Merhaba üzüntü adası Ben duygu gemisi Gecenin katranlığında yanaştım limanına Yüküm mutluluk Kulak ver bak ne diyor gemide fakat ses:öZLEDiM SENi BiRiCiĞiM » Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü Ç0K ÖZLEDiM» Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü ÖZLEDiM » Aniden bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve diğer taraftan kulakların çınlarsa amansız, bil fakat! bir yerlerde özlenmişsindir » Usandım yeşermemiş devasız bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup SENi öZLEMEKTEN :(( » Hasretim rengine siyah mı desem kırlaşmak bilmiyor baki geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler » Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün Gövde beklemesine bekliyor lakin kalp kan ağlıyor sensiz geçen hergün » Akşamın inleme rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık Özlemeyi özledim Özlemeye değer ne kaldıysa » Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem » Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardındaki Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum Vazgeç yaLan dünyanın yıkık dökük saLtanatından Yeti$ir bunca keder bunca ızdırap diyorum Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez istek diyorum » Niçin bu dek baskı seni hoşlanmak ve bulamamak değmek istedikçe yürüyüp gitmek düşündükçe hatırından çıkmak niçin bu dek kuvvet seni sevdiğim halde söyleyememek defalarca birşeyler sır olarak saklamak sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek » Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır » Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiiiçiiimmm » Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın » Hasretin öldürdü beni ! Derhal geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şu anda yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma gürültüsüz Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç nedensiz » Elimde denizden çaldığım bir midye var denize öyle uzakta ama senle ben gibi lakin aramızda bir ayrım var o denize sen bana aitsin » Simdi saat sensizligin ertesi,Yildiz dogmus Gökyüzü ayaydin,avutulmus cocuklar coktan uyuduBir ben kaldim tenhasinda gecenin,bir avutulmamis BEN » Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni sadakatsiz bir hançer gibi sanmaki korkarım ben ölümden acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsinki ayrılıktan acı ölümden hakiki  

Üst Alt