Son Konu

Özlü Twitter Sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa Ve Öz Twitter Sözleri Özlü Twitter Sözler Twitter Özlü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Twitter sayfasında paylaşacağınız kimi kısa, kimi uzun olan lakin kesinlikle kısa ve öz olan Twitter özlü sözleri sizlerle paylaşıyoruzozlutwittersozleri5c557758b1790alt 1549104980 1549104980 ozlutwittersozleri5c557758e3f73ozlutwittersozleri5c557758e3f73 ozlutwittersozleri5c557758e3f73 Bir şey sorduğumda ‘evet’ diyorsun ya hani, ayağına basmak geliyor derhal içimden Düş işte, kuruyor insan… Ara Sıra sen bile vay be !dersin kendine; tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme Okyanusta Ölmez De İnsan ,Gider Bir Kaşık ''Sevda'' Da Boğulur Gülümsemek tekrar tekrar mutlu görünmek için değildir Ara Sıra pek gülmeler vardır ki; en büyük acıları sır olarak saklamak içindir Geçen gün bakkala gittim Bir çilekli link alabilir miyim?dedim O da Aza olmadan linkleri göremezsindedi Anadilimiz gibi iki tanıdık olmayan dil konuşuyoruz: KAYGISIZCA ve ANLAMAZCA Sen Onun Sorduklarına Cevap Vermeye Bile Tenezzül Etmezsin, O seni Susturduğunu Sanır Yaşam İşte Tavuk Kocası horoza dönerek derki Bir sabahta öterek deil öperek uyandır bee adamozlutwittersozleri5c557758b1790alt ) Sus be bayan Sen adamıaşık''edersin Eksik kaldı, şimdi alacağım seni kalbime Allah yarattı demeyeceğim,eşek sudan gelinceye dek seveceğim Her katil merak eder vurduğu insanın ölüp ölmediğinibu yüzden aylar daha sonra gelen nasılsınsorusuna umut bağlamayın! Tekrar namına süründü dilim Sürçü lisan ettiysem AŞK olaa Gidiyorum dedimCehenneme dek yolun vardedi O halde daha fazla karşılaşırızDedim Sustu Ölüm Yattığımız Süre Yastığımızın Aşağı, Kalktığımız Zaman Burnunumuzun Ucundadır Pek yoruldum oysa artık hayattan Yoldan geçen bir taksiyi çevirip; 'Uzaklaşan hayallerimi peşine düşüp takip et' diyesim var İki durumda çok özenli olunuz Yemek yerken ağza girene konuşurken ondan çıkanaHer Sevişmek AŞK Olsaydı ;Tanrısal Sayılırdı Fahişenin Pezevengi Öpüşü Hiç kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar VARLIKLI değildirLakin çok kimse gözden yaş akıtabilecek dek UCUZDUR Gerçekte söylediklerimden çok , sakladıklarımda gizliyim En iyisi anlayışlı olmak için konuştuklarımdan fazla, sustuklarıma kulak ver in Yoksul bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin “Başkalarının hatalarından ders alın İnsan bütün hataları kendi yapacak değin uzun yaşamıyor Masal kitaplarına benzedi bundan böyle zamane aşkları ' Okuması çok güzel ve zevkLi ; lakin inanması bir öyle şiddet ' Sevmeyi Bilmiyosan Faydalanma O İki Kelimeyi ! Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle Ne de O Laf Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye Kendinden nefret edilen şey edip ayna dağıtmak basit,sorun ardından ortaya her tarafa yayılan binlerce SENİkim temizleyecek Sünnet hemen “yukarı bak kuş var diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynamagenç ERGEN Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur Genç Türk Özdeyiş:Türküm,Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum Bir aptalın sizi öpmesine müsade verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla! Cilalı sen derhal git lakin kalbinle gel sonra Öyle bir gittinki bakakalmak kaldı bana arkandan'Ne gözümü alabildim,ne göze alabildim' İnsan; Geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir Gidiyorsun diye değil, ıslanan yanaklarım kurusun diye asıyorum yüzümü… Gelişi hoş ayrılıklardı benimki ben hiç senin dek esaslı,gitmedim senden Sevdiğini bağımsızlık bırak Dönerse senindir, dönmezse ebenindir, zıplıyorsa delidir, çömeldiyse sakın dokunma Gözleri idam sehpasıdır,kadının ve bu yüzden derindir göz çukurları Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır, hatta sevişmeye de Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; Sevmeyi bile ! Yokluğunun iki yakasını bir araya getirip; Varlığını ilikler misin ömrüme Pardon, buralarda bir kaç kırık kalp gördünüz mü ? Size soruyorum hanımefendi; Hiç benzer kalpte tekrar tekrar dirilip öldünüz mü? Biliyorlar fiilen Seni gazete kağıdına sardığım şarabım gibi biliyorlar Uluorta ve gizligizli seni sevdiğimi Olur Ya de En Sevdiğim Sakarlığın Gözlerime Takılıp 'Yüreğime' Düşmendi Söylemek isteyipde söyleyemediğim çok şey varKiminizin yüzüne kiminizin gelmişine kiminizinde geçmişine Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladıGün intikam günüdür bakkal amca ! Aldığımız çeyrek altını kutusunda dar ettirebilmek için altına sünger koyan bir milletiz Eros'pu çocuğu al o oklarını bi tarafına sok Eski sevgililerimin hepsine 14 şubatta kandil mesajı atıcam Aşka gelmediler hiç olmazsa imana gelsinlerozlutwittersozleri5c557758b1790alt ;) Wink ;) En iyi arama motoru yahoo mu lan? ben ne biliyim abi, google'dan aratsanaİnsanı 2 şey Ayakta Miktar , Biri Sağ But , Biri Sol Ayak Gerisi hikayee ILAN: Bülent Ersoy'a makyöz olarak,sıvacılar,boyacılar,kaportacılar alınacaktır İdeal erkeği dünyanın her köşesinde bulabilirsiniz Ama ne varki dünya yuvarlaktır Yani köşesizdir Konu Rus kadını ise kriteri 'yatmayı bilmesi' lakin konu Türk kadını ise kriteri 'oturup kalkmayı bilmesi' olan canlıya Türk erkeği denir Camına arabada bebek varstickerı yapıştıran kişilik, ışıklarda bebeğe çeyrek altın mı takalım, ninni mi söyleyelim, ne istiyorsun söyle? 14 şubat düş ürünüdür tek reel adana dürümüdür Sevgilisi Olmayan Adanalı Ergen Allah'ım fazla paranın beni değiştirip değiştirmediğini öğrenmem için lütfen bana bir kısmet ver! Bazı millet matruşka bebekleri gibidirler, tanıdıkça küçüldüklerini farkedersiniz Neymiş efendim sigarayla kola gitmezmiş ! Yok yaa Sen sevmekle aldatmayı götürürken iyiydi lakin ! Cennet ve Cehennemle ilgili ileri geri konuşmak istemem; çünkü ikisinde de dostlarım var Mark Twain Sıradaki küfür Facebook'ta önce ekleyip, sonradan kimsin diye sorana gelsin Dünya Nüfusuna Göre Her Erkeğe 3 Kız Düşüyormuş Benim Hakkımı Kim Yiyorsa Haram Zıkkım OlsunEmi İsimlerine ousan,ayshe,ayshu,beqüm,qisem gibi harf ekleyip çıkaran ırk; nece konuşuyorsunuz siz lan ? 31 i yalnızca bir rakam , saksafonu sadece bir enstrüman aleti olarak algıladığımız gün AB ye gireriz bence Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyorabi kirlisin işte ya bi git yıkan alla alla Süperman'in Tshirt'ünü Giymekle Kahraman olunmaz kızım,Yiyosa Taytınıda Giycen Sevgilileriyle Öpüşürken Resim Çekilip Facebook'a Koyan Gerzekler,Gerdek Gecenizi 4 Gözle Bekliyoz ona tarafından 11810 U aradım reklamlarında oynayan kızların numarasıni istedim telefonu yuzume kapattılar hizmet sıfır daha da aramam Hocalar kalemimiz olmayınca Sen niçin geldin?diyor 5 dk sonradan kendisi pilot kalem istiyor Sen de gelme o vakit okula Karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf;Evi Benim Üzerime Yap Dedi bende yaptım karımı hiç kırmazdım Fareye deney yapmışlar viski,votka,bira vermişler hepsinde oynamış zıplamış,rakı vermişler elini masaya vurmuşO KEDİ BURAYA GELECEKUleyynn demiş Hayatta karşınıza meydana çıkan fırsatları mutlaka değerlendirin Eğer değerlendiremiyorsanız hemen fırsatlarla dolu AVON kataloğuna baş vurun Sevgili RTÜK,10 dk arasına alaşmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var Bir Bayanın Gözyaşının Akmasına Yalnızca Soğan Değil, Bazen Bir HIYARDa Niçin Olabilir! 9 Ay Boyunca Çıkmaya Çalıştığı Yere Bi Ömür Girmeye Çalışan Canlıya ERKEK Denir '' 80 yaşındaki amca rusya'ya vize kalktı diye seviniyorsanki vize kalkınca herşey kalkacak '' 2019 için 150 boylarındaki kadınlardan oluşan birelli takvimiçalışmaları devam etmektedir Ne süre fakat birisinin dedesinin adı berkecan olur, işte o zaman biz AB'ye gireriz aga En uyuz iş bankacılık bence gün boyu milyarları say dur akşam olunca BİM' den ucuz yoğurt al eve git Bir araba düş edersin, parayı biriktirirsin, daha sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun, para yetmez , babayı alırsın hevesin kaçar Bir ilişkide kadından susmasını beklemek ineğe çilek yedirip çilekli sütvermesini beklemekle benzer değerdedir Elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz Sizde hala bizden romantizm bekliyorsunuz cık cık Biriyle olmaya başlayınca arkadaşını dostunu aramayan insan; ''yaa inan fakat defalarca aklımdasın'' yalanını yemiyoruz bundan böyle, size iyi sevişmeler Yürürken yere düşmüş bir kız gördüm, hemencecik koşup kaldırdım… 3 kere öpüp kenara bıraktım… nimet lan sonuçta, günah… Ücretsiz alkol varsa, galeriye giderim sanat anlayışım bununla sınırlıözür Düğünlerde dans eden gelin ile damadın kikir kikir gülmelerine sebep olan konuşmalarını merak eden yalnızca ben değilim demi ? En büyük sanat; bir elle yağlı yağlı cips yerken klavye tuşlarını yağlamadan yazma sanatıdır Biliyorum hepiniz sanatçısınız Çakmaktaki gaz seviyelerini eşitleme bir Türk hastalığı olarak kayıtlara geçmeli Madem Türk'sün dengele görsün Televizyonu Yalnızca Show TV'yi Çeken Yoksul Adam Evinde Acundan Ölmüş Olarak Bulundu Daha Sonra Bu mumcunun mumu umumumuzun mumudurderken aynaya bir baktım Dudaklarım Aynı Angelina Jolievalla Telofonumun en çok sessizde bırakıp evin içinde kaybetme özelliğini kullanıyorum 7 Defa Evlenmiş olan Seda Sayan Düğün Masasını Yemek Masası Sanıyor Karnı Doyunca Kalkıyor Lunaparktan geliyorum ne dolaplar dönüyor görmeniz lazım, işin içinde çocuklar bile var “Her kadına sahip olmaya çalışan adam bir kadına hasret kalır ! Bir kadına sahip olan adam; Her kadını kendine hayran bırakır Eşiniz canınızı mı sıkıyor ona ‘sen biraz kilo mu aldın?’ deyin ve kenara çekilin,bu onu bi süre sizden uzaklaştırır Misafirlğe gidildiğinde yırtık çorapın getirdiği farkındalıkla ayakkabıyı çıkarıp terlği giyerkenki geçen zamana ışık hızı denebilr Bu süre da Aşkta yüzün gülsün istiyorsan ya çok yüksek gelirin olacak ya da her türlü giderin Çay süzgeci, makarna süzgecine sormuş; Baba, annem nasıl biriydi? Makarna süzgeci yanıtlamış; Senin annen bir elekti yavrum Girdiğimiz günahlar, öldüğümüzde tıpkı bize girecek Saygılar Seni Özledikdiye mail atıp kendini andıran forum sitesinin adminine çiçekçikolata kapıp gidesim gelir Yapmayın, duygusalım diyorum! “Prens Charles olmak da zorlama Bakkala gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsunfazla incitici çook Kılıçdaroğlu Yaptığı Açıklama'da SeçimlerRECEPayına denk geldi bu işte hükümetin parmağı olabilir Seçimlerin tekrarlanmasnı istiyoruz dedi Yıl 2050 bankada alıcı temsilcisinin sorusu : Annenizin kızlık nicki nedir? Bir erkek için nazik,sevgi doymuş, düşünceli tanımlamalarını kullanabilirsinizBu yalan olur fakat yine de söyleyebilirsiniz Elinde Blackberry, sırtında Burberry, ayağında Fred Perry sonrasıgelberryyargelbery… Hiç sevmediğiniz bir insanın her tarafta sizinle konuşmak istemesine ‘ kıl dönmesi ‘ denir Erkeklerin en sık yaşadığı hayal kırıklığı,bir kadının da bir beyne sahip olduğunu fark etmeleridir Kimsenin Değişmesini Beklemeyin KÜTÜK Tersten Okununcada KÜTÜK'tür Komşularım dinlediğim müzikleri öyle seviyorlar fakat her seferinde duvara vurarak ritm tutuyorlar Kavanoz kapağını açamayan kadının kocasından takviye istemesiyle sonuca ulaşmasına BEYin gücüdenir Şimdi ancak aşklar babadan alınan harçlık gibi öğlene dek dayanmıyo!!! Ev hediyesi olarak getirilen Borcam'ı biz de başkasına götürürüzdeyip açmayan kişiye ''Türk'' denir Karınca Duası: Bugün inşallah kimse üstüme basmaz Amin Böcek görür görmez çığlık atıp ortalığı koparan mal; Sen ölünce haşeratın sülalesi gtünde halay çekecek haberin yok Fazla zorluyosun beni herkesin bi sabır sınırı var (kilolu kıza tasa yanan tayt) Bir erkeğin yanaktan öpeyim deyip sevgilisini dudaktan öpüp tokat yemesine kasti fauldenir Kız arkaşımla iddiaya girdik kaybeden bıyıkları kesecek Sevgilin varken capkinlik yapilmazmis ne yani diyetteyiz diye menüyede mi bakmiycaz Sevgilinin“Sen Daha İyilerine Layıksın Yalanıyla Esnafın“Abi Dükkanın Önüne Park Etme Mülk Gelecek HemenYalanı Kıyasıya Yarışır Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, hiç kimse pozitif bir şey düşünmüyor demektir Hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmayın Öbür tarafta bulaşık yıkatmıyolar Yeni ayrılıp facebooka ‘ortam süper,fazla mutluyum’ yazar genç evde eski resimlerle salya sümük ağlarken burnundan baloncuk çıkarken yakalandı Kaçanı kovalıyorsan bir “heves, açanı kovalıyorsan “şımartma uğrunda koşuyorsun ancak ağzına sıçanı kovalıyorsan aşıksın Kadınların bakış açısı bir sen, bir ben, dahası bebek Erkeklerin bakış açısı bir sen, bir ben, bundan başka yerine geçen kimse Sabahleyin kalkıp saate baktığında daha alarmın çalmasına 2 saat olduğunu görebilen genç, mutluluktan bir daha uyuyamadı… Bi bağlantıyı paylaşıp üzerine onu beğenip üzerine bi de “süpermiş yaa diye açıklama yazan insan Bu kadarı yetmezSevişmen lazım o bağlantıyla Şubat 13 çeksin geri kalan günler mart’a eklensin; bizim sevgilimiz değil bari kediler bayram etsin Milletin aldığı iPad'in iPhone'un taksitleri bitmeden yeni model çıkartarak hakiki bir iPne oluyorsun Steve'cim Bunlara uyarı edelim Bir yerde denk geldiği birey doktorsa: Şuram birazcık ağrıyo bi baksana, öğretmense Bizim kızın matematiği cılız yadiyen kişiye Türk denir Yanında olmayanı dilemek, seni sevmeyeni sevmek, bırakıp gideni özlem duymak Zıt psikoloji bu dek sıkı bir disiplinle çalışmak zorunda mı? Bitmeye yüz tutmuş bir ilişkiyi kurtarmaya hedeflemek, dibinde azıcık kalan şampuana su eklemek gibi Yetmez Lakin gideri var bi vakit yani Eskiden memuriyeti kurtuluş olarak görebilen Devlete sırtını dayadın mı tamamlanmışvardı, hemen Uyarı et de devlet sana dayamasınvar Turkcell Şahan Gökbakar, Avea Ata Demirer, Vodafone Şafak Sezer, Türk Telekom Cem Yılmaz ama faturalar gelince biz hiç gülmüyoruz o nolacak? Acaba ben de bi gün minibüs şöförüne şöfor beyy beni ışıklarda indiriyosundiyen sarışın kız kadar özgüven sahibi olabilecek miyim? Sevdiğim kadına bazı bir takım hayatım demiştim olur ya biraz daha sevmeme izin verseydi o’na artık hayatım demeyecektim yaşam diyecektim AVM'ye çakıyla girmeme müsade vermeyince emniyet, gittim migrostan bi döner ve kasap bıçağı alarak karşısına geçip e mal derhal napıcann dedim Ülkemiz kadınlarının bazı alıcı erkeklere perspektif aynen şöyledir ve bu üç kelimeden oluşur: tırtmış tırtmışsın tırtsın Kadınozlutwittersozleri5c557758b1790altevgilimAşkımızdaki Birincil günkü heyecanımı kaybettimErkek:yahu Ilk zamanlarda bungee jumping yapıyorduk da benim mi haberim yoktu? 2050 yıllarında etrafta bisürü dövmeli piercingli şule nineler,canberk dedeler falan olacak ya,ben en çok o günleri merak ediyorum En cool kızların bile bundan 1015 sene daha sonra odanı topla,tabağındakini bitirdiye bas bas bağırıyor olacakBir de böyle düşün çok korkunç Sen şimdi giydiğin ufacık eteğin ve derin dekolteli gömleğinle bizi kendine laf atmaya zorunlu ediyosunEtme Kesintisiz kendinden bahseden insan,sen kendinden bahsetmesen gittikten sonradan biz senden bahsedip kulaklarını çınlatacağız zaten Abi telefonumda belirtilen aninda cagirabilecegim en az 10 kiz var diyen erkekSenin Pezevenk Olduğunu Düşünüyorum yanlışsam özür Sahneden Seyircilere Beni Sizler Yarattınız Diyen Ünlü Kişilik Gözlerimizdeki Pişmanlığı Farkediyorsun Değilmi Hayatımda başta bir arkadasıma 2 sayfalık mesaj attım cevabı sadece ''ok'' oldu O ''ok' münasip biyerine saplansın güzel arkadaşım Örneğin iyi günlerdediğim birisi akşam olunca yanıma gelip, allah razı olsun senden, günüm güzel geçtidese Beni sevindirse Onu her zaman gülerken gördüğün için mutlu biri olduğuna kanaat getirme, ağladığı zamanlarda gözden kayboluyordur sadece Bazen iyiyim dediğinde daha fazla soru sormaması gerektiğini anlayan insanlara da gereksinim duyarsın Görüşler iç içe olduğunda uzaklık dediğin nedir ama, bir tren, bir otobüs, ola ki bir uçak bileti Bir Takım insanların size 1 adım gelmesi için sizin 3 belki de 4 adım gitmeniz gerekebilir lakin o millet bir kere geldiğinde gitmeyi düşünmezler Benimle mutlu musun? + Hayır Peki niçin benimle birliktesin? + Sensizken daha mutsuzum Ayrıldıktan kısa bir süre daha sonra başladığı yeni ilişkisinin temelleri senin elini tuttuğu günlerde atıldı, sen seni fazla sevdiğine inanırken Ara Sıra ayağını yorganına tarafından uzatmaz, ama o üşümesin diye kendi ayaklarını açık havada bırakırsın Her hatanın bir bedeli vardır ve en kötüsü pişmanlık olarak ödenendir Birini özlediğinizde canını sıkmak yerine özleyebilecek birine sahip olduğunuz için kendinizi şanslı hissetmeniz gerektiğini farketmelisiniz Biri var onu daha iyi tanımak için sıcacık almak istiyorum,olursa onunla devam edicem olmazsa sana geri dönücemin özetidir birazcık ara verelim Aylar sonradan arayan eski sevgili erkekse diğer birini, kızsa daha iyisini bulamamıştır Bekaretin bacaklarının aralarında kendini evleneceğin adama sakladığını söylüyorsun Peki ya dudaklarında ki doğmamış çocuklar Erkeklerin kalpleri yerine cüzdanlarında yaşamış kadınlar, ruhları yerine kalçalarının okşanmasına razı elde etmek zorundadır Cesaret bir gaz pedalıdır ve nefret edilen şey da bir fren; hedefinize bu arada ikisine de ihtiyacınız vardır Allahı nedense düşüşte hatırlarız yükselişte unuturuz Hayatımdaki tüm gölgelere ve bütün karanlıklara teşekkür ederim; onların sayesindedir oysa ışığı hemen eskisinden fazla daha artı seviyorum Kibirli adamın bütün yolları küstahlığa çıkar! Çevremiz,Iblis’ın kabiliyetli taklitçileriyle doludur Eskiden dünyayı kurtaran adam kahraman olurdu şimdi günü kurtaran adamlar kahraman! İnsan düşünen hayvan olacağına yaptığı hayvanlıkları düşünseydi daha iyi olmazmıydı Abi seviyosan git açıl benceGte giren şemsiye Üniversitenin liseden tek farkı, çimlerde sevişebilmenizdir “Gençler birbirini facebook’tan görmüş beğenmiş, msn’den titretmiş, twitter’dan follow etmiş, e biz büyüklere de retweet etmek düşer“ Kızlar, ara sıra bacaklarınız gözlerime dik dik bakıyor cidden çok rahatsız utanıyorum( Utangaç ERGEN ) Abi fakirlikten nasıl kurtulurum? +Burdan düz git, anında köşeyi dönünce Geçen yıl aldığım kundura için zamanla açılırdiyen tezgahtar haklı çıktı, bugün ayakkabım benden hoşlandığını itiraf etti Ücretsiz üye olduğunuz twitterda trilyonluk havanız kime ? Yaz ayları,imamların gözle imtihanında bütünlemeye kalma ihtimali yüksek olan aylardır yaşam facebooka ayrı arkandan yorum yapan fazla olur ama bildirim gelmezbiz seninle müge anlı'nın saçı gibiydik, benzer kafada ama her zaman ortadan ikiye ayrıkUygar halimiz bekar olacağına, bekar halimiz uygar olsunBayan unutmaz; sadece sineye çeker Zamanı geldiğinde ise iade eder (D Noel) Boşta terazi gördüğünde elini ya da elindeki her hangi bir şeyi lüzumsuzca tartmayan, bizden değildir Her tombul kizin en buyuk düş kırıklığıdır sevgilisine dogru koştuktan daha sonra ayaklarının yerden kesilememesi bence Teşekkür kelimesi tşkdiye kısaltılınca bir tek benim aklıma mı başka bir sözcük geliyor yahut bilinçaltım benimle teşekkür mü geçiyor? Saçıbıyığı boyayınca genç oluyorsun da,otobüste yer isterken mi yaşlılığın tutuyo Koleston Kestanesi kılıklı Amca Adsoyad ile dalga geçmeyi falan sevmem fakat, Döndü Yeter nedir abi nasıl annebabasınız siz ya Bu sene asimetrik kesimler revaçta Kasap Cemal Aradığım erkeği bi türlü bulamıyorum!diye yakınan kızla,çantasında çalan telefonunu 5dkda zor bulan kızın aynıdır kendimce meslek hayatında mutluluğun formülü, şunu kendine defalarca yeniden suç işlemek: Mezarlıklar vazgeçilmezlerle doludurŞanslı sayısı hatundan hatuna değişen canlıya yavşak denir Yatakta karısıyla bastığı adama ırz düşmanı mısın lan sen şerefsizdiye bağıran kocaya pişkin Cevap Hayır ben hiç kimseye düşman değilim Birgün cümbür cemaat yaptıklarının bedelini ödeyecek eğer ödeme yaptıysanız bu mesajı dikkate almayınız ''Günah işleyip işleyip suçu bana atmayın'' Şeytan Geçenlerde bi kadınla tanıştım; 110 kilo, 190 boyunda Adıyla müsemma biriydi: Emine Uzunlamasına Beni her gördüğünde ''rengin solmuş'', ''gözlerinin altı çökmüş'', ''iyi görünmüyosun'' diyen insan mülk mısın sen, olum ne içtinde bu kadar kafa yapıo olum **** kasedi çıkınca milletvekili olmayan MHP'li namzet Şahin K'ile 3 film için ön uzlaşma imzaladıVekil adayı Şahin K İdolümdür dedi Sevgilinden ayrıldın diye günlerce ağla, sonra git facebook'a supergirls don't cryyaz hiç oldu mu deLiKiz16? sana yakıştı mı PrinceSs19? Sürekli kazanan belirli ikinci kim?diye gezen adamlardaki o teşekkür almış ilkokullu özgüveni bende olsa dünyayı geç, uzaya hükmederdim Boşandıktan sonra Saçlarını kısacık kestirip kızıla boyatıp sonrada aşk romanı yazmaya merak salan ablalar baz istasyonu gibi her mahallede 23 tane var Aklıma amele yanığıdiye bi espri geldi ama google'a tarafından zaten yapılmış oysa kısa kahküllü embesil kızlara fazla pak giydirecektim sıhhat olsun Sırf moda oldu diye bakkala bile taytla inip vileda sopası gibi bacakları sergileyerek insanları hayattan soğutan kızlar derdiniz ne sizin grup fotoğrafınızı çekelim diye makineyi uzatırken 'ehe sağ üste basınca çeker' demeyin artık biliyoruz o kadarınıtürk garsonlar derneği Manâsız alkol şişelerine akarsu doldurup itinayla büfeye dizen amca artık yemiyoruz biliyosun dimi et koy geçer,sarımsak sür sakal çıkar,marulu tepede olan koy üstüne otur stresi alırdiyen teyze ve amcalar, hani nimetle oyun olmaz diyodunuz Facebook ve twitter mesajlarında 23 yazışmadan sona hala emesenvarmıdiye soran nesil var ama vermiyom napıcann Yıllardır her allahın günü benzer coşkuyla hotel california videosu paylaşan arkadaşlarınız yerinden alınır, dövülür, benzer gün teslim edilir Hayatımın bir kısmında emine s beder'in göbek adını bulmaya adamıştım ve az önce o korkunç gerçeğe ulaştım; sündüz evet, bildiğin sündüz Babaların bir numara büyük alalım seneye de giysini kadınların bir vücut minik alayım, nasılsa diyete başladımını havada karada döver Tüm üniversite hayatını kantinde geçirenlere sıradan diplomanın yanına özgürlük meslek erbabıbelgesi de verilsin, gençler sıcacık etsin Sağa sola ben anlatılmam yaşanırım yeayazan gerzek, neden cv'nin sırf hobilerimkısmı bile 2 sayfa o süre? oraya da böylece yazsana boş gözüken ve muhabere edilen taksi önümüzden tam gaz geçtiğinde içindeki yolcuyla göz göze gelmek; utanç ve stresin mükemmel karışımı abi baksana çok komik bi videodeyip 10 sene önce izlediğiniz videoyu açan arkadaşlarınız yerinden alınır, dövülür, aynı gün teslim edilir Yazdıklarına gelen her cevabı retweet eden keko ve dükkana gelen her ünlünün fotoğrafını duvarına asan ocakbaşı sahibi aynı kişi çaktırma Önceden tekrar tekrar okuduğu hap prospektüsünü her hastalandığında tekrardan okuyan ruh hastalarından biri de benim kızma, ateşten defalarca Kız arkadaşı eski fotoğraflarını gösterirken her tanımadığı erkek için bu kim?deyip eski sevgili radarına dönüşen adam, kahven hazırlanmış gel Bütün fotoğrafları photoshopta siyah beyaza çevrilmiş kemik gözlüklü facebook melankolikleri, bu gece nasılsınız? şarap? ah, alayım canım Sevgili ''msn'' gibidirBirincil ilk kez ''uygun'',azıcık üzerine hafıza ''meşgul'',arayınca ''dışarda'' meslek ciddiye binince ''çevrim dışı'' Ayy valla gıda gibi bakıyorlar'' deyip egosunu tatmin eden kızlar; lütfen herşeyi yanlış anlamayın bazı millet aburcubur sevmez Sırf otobüste yer verdiği için teşekkür eden bayanla ilgili 'kesin benden hoşlandı lan' diyen adam, düş gücüyle atomu bile parçalar İlişkiden ilişkiye koşup 'doğru insanı bulamıyom ya' diyen insan, bulamazsın çünkü yalnızca operatörün değişiyor, numaran benzer, öküzlüğün benzer Hayatımda ki En Büyük Engeli Yani SENİMaziye Gömüyorum mazide Sana Gömsün Sevdiğimemi Rakı ile Bira'nın ezeli rekabetinde ,araya giren Lüfer ve Tuzlu Fıstık acı 1 hezimete uğramıştır Ama yinede Şampiyon her türlü KAFAM oLmuştur Aralıksız erkekler kütüktürgerizekalıdır erkeklerhepsi benzer bunlarıntemalı paylaşımlar yapan kız ; yalnızlık Güç dimi ? Güzellik uykusundan uyandım diye şirinlik yapan kız ,' Olmamış bir daha yat ' Sözüm bi kadının tebessümünden onca anlam çıkaran yawşaklara bi adam olun,ananız hiç gülmedi mi lan sizin ! Dünyanın en yüksek tahtına da çıksan, tekrar benzer götle oturacaksın Hakiki şu ancak;Hayallerimizde fakat insanların hayallerinde ki ırk değiliz ! Bunca konuşarak susmayı beceren varken, Yaşayamamak, yaşama biçimi olmuşken; Susmalı Sus'a susamak geç bir itiraf bundan böyle, ve haybeden bir itiraz bu giderayak göz bükmeler Bir kanuntaksimi yap adaletliolsunBir tatli rahatlık ver,kalamis senin olsun! Aramayacaksın kimseyi, olması gerekenler zaten yanında Ve yanında olmayıp gidenler; ne aklında olmalı ne umrunda Benim devrimini gerçekleştiremediğim, sömürgeci kalbinde, kaç faşist pezevenk hemen, yönetime el koyuyor ? paveL Neye uyanacağımı bilmeden yasaklığına kapattım gözlerimi ve Fahişe gecelerde yol aldım düşlerine Biliyorum ruhumda terkedecek birgün beni,acım topraktan önce çürütecek bedenimi ve ben acilen hangi çarmıha germeliyim geçmişimi Sen seviyorsun diye bir kelebek edasıyla baharın ince dallarından binlerce çiçeği yüreğimin eteklerine topluyorum senin için Beni dışardan yargılayanlara söyleyecek hiç bir sözüm değilZaten dışarda kalmaları yeterince ceza onlara Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sende kalayım! Ben seni severken,seni başkasına bırakmayacak kadar adam,başkasında olduğunu bile bile bekleyecek değin kadın olabilirim senin için Birbirimiz gözlerinin içine bakıp sevgimizi itiraf edememekti aşkVe gözlerinin içine bakıp nasılsın arkadaşım demekti intihar Ben, senin için 'belkiydim' Sen benim için 'keşke' 'Şayet' seviyordur diye 'Keşke'lerim ısrarcı bu gece Ne olur yani, bu sene de insanlıkmoda olsa? Gölgemi en yakın arkadaş zannederdim kendime, Meğer oda zoraki olduğundan geliyormuş benimle İçtikten sonradan 'aranan kadın' değil, aradıktan sonradan 'içirten kadın', değerlidir Piskopatlıkla alakası değil, Senin dalını kıranın ağacını kökünden sökeceksin Ben gittikten sonra ağladığını söylediler normaldir her motor su kaynatır! Hayranım sana , bir kısa mesajla ömrümü kısaltabiliyorsun Bir insana gereğinden artı değerinde verirsenGereğinden pozitif nankörlük görürsün!  

Üst Alt