Son Konu

Rezzan Kiraz Şubat Akrep Burcu Yorumları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Akrep Burcu Şubat 2019 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2019 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Şubat 2019 de Neler Bekliyor

Akrep Burcu Şubat 2019

Sevgili Akrepler 9 Şubat tarihinde Oğlak burcunda seyrine başlayacak Jüpiter gezegeni, Güneşinizle düzenli bir görünüş içinde olacağı için doğal olarak sizler için mesleki fırsatların karşınıza çıkmasını sağlayıcı yolculuklar, irtibat, haberleşme ve birebir ilişkiler hazırlamak açısından zihinsel anlamda gayet olumlu bir dönemi başlatacaktır Bu etkili dönemde sizler, eğitim hayatınızla ilgili konularda gayet başarılı bir döneme adım atmış olacaksınız Küçük yaştaki akrepler bu yıl ilkokula bu enerji aşağıda başlayacakları için doğal olarak okumayı daha fazla ivedi sökebilme şansı yakalayacaklar Alt ki derslerini iyi çalışır ve çoktan sorumluluk almaya aileleri kadar teşvik edilmeleri halinde Genç Akrepler bu tesir aşağıda çevreleriyle iletişimde bulunurken daha titiz ve ciddi olmayı, olgunlaşmayı ve özellikle kardeşleriyle iyi ilişkiler kurabilmeyi deneyimleyecekler Bu dönemde öğretmenleriniz kadar disiplin altına alınsanız da, bunun faydalarını tüm yaşamınız boyunca hissedeceksiniz Keza buluğ çağındaki gençler bu dönemi aileleriyle olan diyaloglarını kesmeyerek onlarla sıcak ve arkadaşça bir şekilde iletişimde bulunmaya gönüllü olurlarsa, erken yaşta olgunlaşmanın birincil adımları atmış olacaklardır

Bu süreçte bir yandan çalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer edinmek görülebilecek etkilerdendir Hayat pek fırsatlar karşınıza çıkarır ama, disiplinli bir hayat sürmeyi ve sorumluluk almayı gönülden ister ışık halkası gelebilir veya yaşadıklarınız nedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz Fakat bu sizler için ilerisi adına düşündüğünüzde, ben genç yaşta ekmeğimi kazanmak durumunda kaldım diyerek hatırlanan bir dönem olabilir Kimileriniz ise, öğrenim hayatlarının niteliği sebebiyle kayıtlı yerlerde çalışarak kendilerini mesleklerine hazırlayabilirler Birebir irtibat açısından ciddi ve son derece saygınlığınıza tartma veren tarzda hareket etmeye çalışabilir ve toplum içinde sevilen, işine düşkün yer alan disiplinli bir birey olarak anılmak isteyebilir veya bana kalırsa buna siz itina gösterebilirsiniz Kardeş ilişkileri açısından ilginç bir dönemdir Kimileriniz yıllardır görmediği kardeşiyle bir araya gelme şansı yakalar, kimileriniz ise kardeşinin sorumluluğunu üstüne alarak ona destek olur Bazılarınız kardeş desteği baştan sona toplum içinde saygın bir konuma gelirken, bazılarınız ise belirli bir iş kolunda birlikte çalışmaya karar verebilir Zihinsel açıdan dokunmadığınız, gerçekliği ispatlanmamış hiçbir şeye değerinde vermeyerek, yardımsever olabilecek bilgiler edinmeyi daha çok seçim edebilir Kayıtlı bir yaşta olup hala okuma yazma bilmeyenler bu süreçte bir kurs programına katılarak diploma alabilirler Yaşı geçkince olanlarınız ani bir kararla akademi sınavlarına katılabilir ve meslek sahibi olarak geleceklerini garanti altına almaya çalışabilirler

Bu süreçte yolculuklar bilhassa iş amaçlı ve kariyerinizi ilerletmek adına yapılabilir ve çoğunluğu yabancı ülkelerde hedeflemek ya da oraya gidip varmak suretiyle gerçekleştirilir Bu dönemi olumlu anlamda vermek için yapabileceklerinize gelince başta, mesuliyet almayı kesinlikle kabul etmeli, yaşama karşı güvensiz olmamalı, içinizden geldiği gibi kullanmak yerine açıklanmış bir maksat uğrunda hareket etmeyi başarmalısınız Ne fazla derecede paraya tartı verecek bir yaşam sürmeli ne de bütçenizi aşacak masraf yapmalısınız Kendinize olan güveninizi elbette ayakta tutarak, başarısızlık olurum korkusuyla hareket etmemeli, bu dönemin şanslarından muamele etmek için ilk kez kendinize güvenmelisiniz Umarım sizler için olağanüstü bir dönem olur ve her şey gönlünüzce gelişir *

Üst Alt