Son Konu

Seni daha çok seviyorum..

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Seni daha çok seviyorum Acılara dayanmayı öğretse de gözlerin Açsa da yüreğinin kapılarını sevgiyle Uzatsan da ellerini bedenime Geri dönüşü değil bundan böyle bu sevdanın Aşkı senle yaşadım, yalnızlığı benliğimle Güneş sende gördüm, yağmurları gözlerinde Sevmenin sonu acıymış anlamadım Her doğan günü umutla beklerken Bir kez daha dua ettim yanımda ol diye Anlayamadım bundan böyle geç olduğunu Ne senin, nede benim aldığımız yaraların kapanmayacağını İnadına bakmaya çalışsam da gökyüzüne Defalarca karanlıklar aldı beni benden Ve şu anda bakmıyorum bundan böyle yıldızlara Söndü içimdeki umut, eskisi gibi değiliz Yüreğimiz matemlerde, Gözlerimiz yağmurlarda, Bedenimiz kayıplarda Gidiyorum işte; Ardımdan bakan ihtiyar gözlere aldırmadan, Başım tepede olan yüreğim acılı Anlamayacaksın hiçbir zaman içimdeki hüznü Ey sevgili Sen beni dinç sansan da, Insafsız diyip suçlasan da ardımdan haykırarak, Aslında yüreğim yanıyor Acım içimi kavurdukça, Yüreğimden kanlar aktıkça, Aşkın sersemlettikçe ruhumu, Seni daha çok seviyorum İnadına gülümsüyorum Sevgimi yalan sansan da ben seni seviyorum Sus yüreğim Haykırma, gözlerim anlatır nasılsa alinti​  

Üst Alt