Son Konu

sevgi sözcükler-12-

Welcome! You have been invited by iltasyazilim to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sevgi sözcükler12 12 ​ 1549097294 1549097294 sevgisozcukler125c5559533714dsevgisozcukler125c5559533714d http:wwwsevgidunyamcomimagesozgif Hani sözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri ağlatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır, Birde aşk varya seni bana anlatır Ay yıldıza sevinç fısıldarken, Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir tutam sevinç yolluyorum İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye Ufukta bir gemi görsem seni içeren, Mavi denize dalardım geriye doğru bakmadan, Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni, Ta ancak beni sende bulana değin Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden vakit Seni düşünür ,seni özlerim, Sevgilerin özlemlerin derinliğinde , Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla, Bir sonbahar serinliğinde Kalbimi yaralamak suya yazı yazmak değin zordur, Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya aynı, Sen o suya yazı yazdın, Şimdi güneşin doğmasını bekle! Şu Anda daha iyi anlıyorum ama, Nefes olmak değilmiş yaşamak, Ateşlerde yakmak gibi birşey, Seni severken sensiz edinmek Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben seni düşünürken, Üzüntü yıldızları kuydum adlarını, seni hatırlatıyor diye, Benzer onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın Göz kırpardın uzaklardan sessizce Bense hep seni beklerdim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle Eğer kalmamışsa sağlam bir dal, İçilecek temiz bir su, sarılacak bir el, Doğrul yatağından aç pencereni Güneş doğacaktır birazdan Nehirler denizlere karışır dalgalanır, Fırtına olur durulur kalbimdeki kasırga Hiç dinmez benliğin senle eriri bütünleşir, Alev yanar küllenir, Ama sönmeyen bir alev var o da senin ateşin Bu gece pencereni açık bırak, Bir kuş uçurdum, birazcık bezginlik biraz nemli, Başucuna bir parça sevgi bırakacak Eğer bir gün biri senin için, İsmini güneşe buzlarla yazabilirse, Bilki o seni benden daha fazla sevmiştir Haritaya bakıyorum müsade yok, Kitaplara bakıyorum yüzün yok, Sözlüklere bakıyorum ismin değil, Birde dönüp kendime bakıyorum, Senin benden başka adresin yok Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım, Değil eğer yanlız kalmaksa istediğin kork! Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım Aşkın oyun olmadığına inanırsan bir gün, Yoluna yüreğini koyanları unuutma, Uğraşmak sevmene yeterse, seni seven kalpleri kırma Beni sana kavuşturacak tek şeyin vefat olduğunu bilseydim, Azrailin gelmesini beklemezdim Bugünü yaşıyorsam eğer, Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir Aşk sevipte farklı kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayrılıksa, Ömürlerin sonu her zaman böyle karanlıksa Al dünya bu aşkı, sende kalsın Bir kutu dolusu hayat gönderiyorum sana Bir fırça koydum kutuya, Cennet resmi yapıp içine gir diye, Düşler serpiştirdim içine, Hayal kurmayı unutma diye Hangi ruh duydu seni benim kadar derinden, Hangi gönülde yandın böyle yangınla sen, Ya benim gözlerimdi seni bambaşka görebilen, Ya başkası bırakıpta geçmiş seni görmeden Bana kalsa gökyüzündeki bütün yıldızlar yerine tüm insanlara Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıdız gönderirdim Hayatımın ayrıca anlamı ayrıca neşesi oluverdin, Seni gördüğüm günden beri, Şarkılarda seni düşündüm, Gecelerimin parlayan yıldızı oldun Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla, Minicik melekler gönderdim, Seni öpmeye gelmediler mi? Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen, Bilki o alev senin için yanan kalbimdir Kağıt önümde kalem elimde, Duygular kalpte görüşler yazıda, Ay gökyüzünde yıldızlar daha ötede, Tanrı yukarıda kullar aşağıda, En zoru da canım sen orada ben burada  

Üst Alt