Son Konu

Sevgilim mi Yok mi Anlayamadım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar 4 aydır bir kız peşinden koşuyorum artık canıma tak ettiKızla sevgili gibiyiz yalnızca aşkımsevgilimcanım demiyoruz ne yapmaya çalışıyor bu kız :mad:
Olaya her tarafta girecek olursak bahsettiğim kızla beraber bundan 4 ay önce sinemaya gittik ve ast emrindeki yana oturduk elim eline falan deydi (kaza sonucu kızın elini tutmadım hatalı anlamayın) ast ilginç duygular içerisinde girdim ve kıza sevdalandım3 ay boyunca Facebook'tan konuştuk alt o zamanlar adamakıllı yakınlaşmaya başladık ve kız onu sevdiğimi gördü ve bana dedi oysa Kusura bakma lakin yani biz ikimiz olamayız ben kimseyle çıkmayı düşünmüyorumbu sözünden sonra zaten sadece cana yakın konuştuk lakin ben soğuk davrandıkça o arayı ısıtmaya çalıştı sahura dek oturmayan biriydim baştan sona sahura dek muhabbet etmeye başladıkBana iltifat etti sen çok iyisin,seninle konuşmayı seviyorum zor anlarımda keşke yanımda olabilsen gibisindenBana özel hayatıyla ilgili ne var ne yok anlattı ve hayatını doğruca biliyorum o kadarda güveniyor banaHer neyse bitmiş aramız iyi sonra kızın kardeşim dediği bir kız var benimde kankam kendisi işte sordum umutlanmalımıyım falan diye?hayır umutlanma dediDaha sonra kızın telefonunda oysa Facebook paketi bitti 12 gün konuşamadık öyle,paket yapmayacağım dedi zaten kimseyle konuşmuyorum falan bende o aralar benden hoşlanmıyor işlenmiş buraya kadarmış dedim ama sonradan SMS yaptı ve SMS'i benim için yaptığını söyledi, benimde illa SMS yapmamı istedi ben yok ısrar etme desemde azcık hatrım varsa,beni seviyorsan sms yapgibisinden cümleler kurduBende dayanamadım yaptım ve mesajlaşmaya başladık yani çok samimiyiz ne derdi olursa olsun birincil bana anlatıyor yukarıda dediğim gibi sevgili gibiyiz sadece ismimiz sevgili değilde arkadaş olarak biliniyorBenimle buluşmaya çalışıyor gün ayarlıyor lakin 2 aydır buluşamıyoruz 2'mizde müsait olmuyoruz mağlum oruç oruç dışarıya çıkılmıyor bu sıcaktaSMS'inde bana bitanesi diye seslendiğide oldu
Bende bu kızı seviyorum açıkçası tam 4 ay oldu ve sevgimde zerre azalma değil ne yapmamı önerirsiniz kızın sevgisini nasıl kazanırım?

Anekdot : Kız çok zor bir kız fakat sevdimide tam seviyor daha önceden çıktığı çocuk terketmek istemeseydi kız onu hiç bırakmazdıAslına bakarsanız kız bitmiş sevip benim onu bırakacağımdan korkuyor
Anekdot 2: Çıkma teklifi etmedim hemen şimdi cevabın hayır olacağından korkuyorum

Üst Alt