Son Konu

Sevgiliye soylenecek duygusal ayrılık sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgiliye soylenecek ayrılık sozleri kısa

Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hic bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hic bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gozlerimi goturmeden yanında!

Bir sevgilim var uzakta Yuzunu goremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, sacına dokunamadığım Ama gun gelir sevgilim bana dunden yakın olur

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi icinuzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgecemezsin vazgecer ama asla unutmazsın

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gozler dalıp giderken, yaralı bir serceye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim icimde kanayan yarasınbir gun gelir belki beni anlarsın donup te yuzume nasıl bakarsın

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım baktın olmadı,olumum kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin icin olmeye ben coktan razıyım

Biraz buruk bir duygu yuklenirse yureğine gozlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi cınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde ozleniyorsun

Bir gun sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim duşuneyim diye Ertesi gun gordum onu bir başkası ileKulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye

Bitmesin isterdim umutlarımızBitmesin isterdim duygularımızNe cıkar sel olsa goz yaşlarımızHer şey bitti artık bil bundan sonra

Bu duvarlar duysa hıckırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gonlumde bir alev beni unutana soyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet donecek ya donecek yada bu kalp onsuz olup gidecek

Bu gece ruyama gir gizlice sımsıkı sar op kokla iyice sonra isyanlar savur kufret guzelce ve sonra cek git gitmen gereken yere yolun acık olsun

Bu gul sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gulu verecek kadar alcağım; ama yine biliyorum ki sen bu gulu alacak kadar alcak gonullusun

imagessevgiliyesoylenecekduygusalayriliksozleri5ad91a9d67815

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hic Gokyuzunden Vazgecebilircisin…

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini optuğum gundur, bir gun sebepsiz yaşlar suzulurse o guzel gozlerinden bil ki yokluğundan olduğum gundur…

Bir gun bir koşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

Bir gun hayatın tum guzelliklerinden vazgecip sessiz sedasız olume gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın olum olduğunu gostereyim

Bir gun seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın kucukluğune değil, caresizliğimin buyukluğune inan

Bir gun yağmura yakalanırsan benden kactığın gibi yağmurdan da kaccunku bulutların arkasında kaybolan aşkı icin ağlayan benim

Bir multecinin vatanı yada bir kolenin hurriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yureğinden surgun etme…

Beni terk ettiğin gun, saclarından bir tel koparıp asacağım kendimi Beni terk ettiğin gun, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir Yıldızların bizim icin parladığını goremeyen gozlerimiz, gun gelir hayatımızdan kayan yıldızların gomulduğu maziye kilitlenir…

Bir eski dost gibi hatırla beniBir selam ver yeterUnutmuş olsan da eski gunleriAdımı ara sıra an yeter

Bir omur boyu seninleyim desende istemem artıkcunku sen ruzgarın coşturduğu bir toz bulutusunBugun bana esersin yarın ellere…

imagessevgiliyesoylenecekduygusalayriliksozleri5ad91a9ed30b7

Üst Alt