Son Konu

Sevgiliye Yazılacak En Guzel Gunaydın Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgiliye Yazılacak En Guzel Kısa Gunaydın Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye guzel bir Gunaydın demenin en guzel yoludur Mesajlar Sevgiliye Yazılacak Kısa Gunaydın Mesajları hazırladık sayfamızda beğeneceğinizi umuyoruz

* Gunaydın Sevgilim Gunun Aydın Olsun Gunun benimle sevgiyle gecsin

* Gunaydın Ne kadar yakışıyor bu soz sabahlara, Hic kafa yordun mu anlamına, Tum ictenliğiyle suslu tazelik, Kadere bulaşmamış bebek saflığında bir guzellik, Ne merhabanın soğukluğu, ne elvedanın burukluğu hic biri dokunamaz ona, Şimdi gonulden kalbe seslenen bir duyguyla Gunaydın Aşkım

* Gunaydın; benim viran gonlumun sultanı, Gunaydın; dost bağımın gonca gulu, Gunaydın; Sureyya yıldızım, Gunaydın: ay yuzlum, Gunaydın; canımın cananı, Gunaydın…

* Gunaydın omrumun en guzei baharı Gunaydın hayatımın Anlamı Gunaydın biricik Sevgilim

* Bugunde Her Zamanki Gibi Muhtacım Sana Hayatıma Renk Katan,Her Gece Sabahı Fana Ozleten Biricik Aşkım Gunaydınnnn

* Gunun Aydın Olsun , Dilerim Ki Yureğine Gulun Golgesi Duşmesin Ve Sen, Yuzunde Guluşlerin En Guzeli Ile Bak Geleceğe

* Her Gune Senın Askınla Başlamak Senin Sevginle Uyanmak Cok Guzel Seni Cok Seviyorum Sevgilimm

* Kelimelerin Anlamını Coktan Yitirdiği Bir Zamandayım Hayatımda Anlamını Yitirmeyen Tek Şey Sana Duyduğum Sevgidir Gunaydin Aşkim Seni Cok Seviyorum Gunler Bukadar Guzelse Sebebi Sensin Gunaydın Aşkımmmmmm

* Dunyanın En Tatlı En Guzel insanına ve boyle guzel bir insan sahip olduğum icin cok şanslıyım seni seviyorum Biricik Askim Kocaman Gunaydın

* Gecem iyi Olurdu Kollarında Uyusaydım , Gunum Aydın Olurdu Kollarında uyansaydım CANIMMMGunaydın Sevgilim

* Senin Yanında Cabuk Gecti Saatler Sensiz Gecmek Bilmedi Gunler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parcası Gonlumun Yarısısın Gunaydın Aşkım

Üst Alt