Son Konu

Seviyor mu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lise 1 ' e başladığım ilk hafta kız albenili gelmedı lakin 2 haftaya gırdıgımızda kız benı etkılemısdı bende face'den ıstek yolladım kız ıstegımı 1 hafta sonra kabul ettı , sonradan kızla sınıfta kesısmeye basladık gunde 6 ,7 kere Sonradan Traş oldum Traş oldugum hafta kızla pozitif kesişmedik ( saçlarımı rampa saç modeli yapıyorum 6 ay saclarımı kestırmeyınce kabak gıbı ortaya cıkmısdım sımdı bıraz toparladım ) Bugun sınıfta kavga cıkmısdı sonradan okulun kavgası haline geldı bende kavgaya dahildim Daha Sonra 3 dost sınıfa gırdık kızda 2 arkadasıma noldu dıye sordu kısa yanıt alınca onume gelıp oturdu gulumseyerek noldu dıye sordu bende anlattım tamam dedı kalkdı gıttı kız nadiren dersde bana bakıyor ona bakıyormuyum dıye ben hıc bakmıyorum fakat saçlarımın bıraz daha uzamasını beklıyorum özgüvenımın yerıne gelmesı için kız arada bir benden öbür 1 , 2 kişiyede bakıyor dersde takıp edıyorum bugunde kızın en yakın arkadası bana ıstek gönderdi kabul ettım karşılıklı arkadaslarımız yalnızca sevdıgım kız , baska kımseyı eklememıs tek benı eklemıs sınıftan son ders arkada en kosede oturuyordum onumde 2 kısı yanımda 1 arkadas vardı onlar sevdıgım kıza şaka yaptılar gargarasına kızda en arkaya benım oturdugum sıraya geldı ama ben kosede oturdugum ıcın arkadasın yanında oturdu fakat benım sıramdı daha sonra ben umursamıyormus gıbı yaptım, yalnızca dınledım, konuya karısmadım kız konusurken sankı bı gozu bana bakıyormus gıbı konusdu lakin fakat bana hıc bakmadı neyse efendiler ben bu kıza açilimmi ? nasıl açilim ? bı ara kızın burcunu ogrenmısdım yengec'di sanırsam benım ikizler bırbırımızı tamamlıyormusuz sanırsam ,,
Saygı değerinde nicealem ailesi bi yol gosterın bana lutfen

Üst Alt