Son Konu

sınıftaki tavırları fazla değişti

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
açıklama yapan yapmayan arkdaşlara teşekkrler
arkdaşlar daha öncede burda konu açmıştım sınıfta bi kız var hoşlanmaya başladım bundan daha sona muhabbet ilerledi ben buna ilgimi gösterdim hiç şikayetçi olmadı sabahları bunun otobüsten indiği yerde bekledim her gün tesadüfen rastlama ayağı beraber okula kdar yürürüz diye bi gün bütün oturdum duvarda onun geldği otobüsü görmedim oda beni fark edince anladı otobüsten inince arkasına falan baktı hemen gitmedim gösden kaybolunca koşarak ardındaki yetiştm her zamn beni görnce kahkaha atardı bu sefer hoş bi gülüş attı o gün hiç konuşmadı herlde rahatsız oldu bana karşısında boş olduğunu sandım bugün yine yanına gittim küsmüyüz dedim hyr dedi derhal gülerek evet dedi seslenmedim diğer tenefüs yanına gittim hayrdır ne oldu ne yaptımda küstün dedim yok be ölesine falan dedi lakin fazla hoş güldü daha sonra derslerde buna bakmaya başladım onunda bana baktığını ayrım ettim ama anında hemen olan anında başka yere bakıo bi yerlere dalıo tenefüste öğretmenn yanında gidince ona bakmadan yandan bana baktığı ap açık belirli sizce ne yapmaya çalışıyor bu kız değerli yorumlarınızı bekliyorum

Üst Alt