Son Konu

Sitem Sozleri Komik

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Komik Sitem Sozleri

Kısa Sitem Sozleri Komik

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşce Vurulmak Korkum Olum DeğilSenin Tarafından Unutulmak

Karın olmak istiyorum karın, ey benim kardan adamım

Ben, seninle sonsuzdan gelen iki ışın olup, ince kenarlı merceğin odak noktasında kesişebilme ihtimalini sevdim

Atalarımız zamanında Orta Asya'dan cıkıp da ters yone gitselerdi, şimdi Japon olurduk

Gecen gun duşundumdu, evet dedim ben seviyorum umarım sende seviyorsundur Oyle ya kim sevmez ki dondurmayı ben bayılıyorum ya sen

Dertleşmek istiyorsan 1 tuşla, birisine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek icin 3 tuşla, mutlu olmak icin 4 tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı tuşla

Sen sutlac kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, ciğ kofte kadar yakıcı, dolma gibi cekici, bulgur gibi asıl ve icli kofte kadar mukemmel birisin

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye uzuluyorsun dediler, gonul verdim dedim Elin kızı icin değermi dediler, meğerse değmezmiş

Kız dediğin İstanbul gibi olmalıFethi zor,fatihi tek!!!

Akıllı olup dunyanın kahrını cekeceğine deli ol dunya senin kahrını ceksin

Oturarak başarıya ulasan tek varlık tavuktur

Turkum, Doğruyum, Calışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum

Sacımı supurge yaptım elektrik supurgesi cıktı beni terk etti

Dunya dondukce sen hep bana DONMEYE Başını her yastığa koyduğunda beni GORMEYE Her kahkahamda goz yaşı DOKMEYE Ben yaşadıkca sen OLMEYE Mahkumsun

Alsalarda şu yaşla dolu gozlerimi yerlerinden Calsalarda haberim olmadan seni kalbimden Eğer unutacaksa bu can cıkmasın bedenimden Olursem soyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen

Karanlık gecede onemli değildir yıldızları gormek,gunduzleri gorebilmek marifet, sevmek onemli değil, yıllarca vazgecememek marifet!

Bir yolcu uğurladım yaşlı gozlerle arkasından bağırdım git gule gule o an dudaklarından doneceğim tum gucumle haykırdım bekleyeceğim

Dun gece seni o kadar aradım ki, soğuk vucuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve cıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım

Karanlıktı,gozleri parlıyordu eğildim bacaklarını ayırdım,memelerini avucladımcok zevk alıyordumcunku hayatımda ilk kez inek sağıyordum

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir guzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

Üst Alt