Son Konu

Sizce Açılmalımıyım Açılırsam Kaybedermiyim ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar Şu Sıralar aklımdan cıkmıo diyebilrm doğrusu seviyorum ve kızın bir çıktığı yok bi ara sınıfa girdi Üzüntülü bi şekilde Ben neden aşık olamıyorum benim niçin sevgilm değil felan dedi Sonra karoser dersinde masa tenisi oynuodum geldi ve bi versene bnde oynucam dedi Sonradan verdim o oynadı bitane kız arkadaşıyla neyse cümbür cemaat dağıldı ben ve arkm kaldk onlar hala oynuodu bnde gittim yanlarına arkim ile seyrettik 12 şaka yaptm Güldük falan filn sonradan öğlen oldu Almanca dersi işlicez dersteyken diğer yerde oturuodu bnm arkam boşdu orraya qeldi arada konustu sonrada bn resim çiziodm dedi bnm ismimi yazsnaa dedi neyse ben 15 dk fln ugrastim yazdm daha sonra Verdim defteri ism yazılmış olan sayfayı yırttı Aldı Neyse bi ara arkadaşımdan Duydum doğruluk cesaretlik oynarken Sormuşlar kimi seviosn die Onurdan hoşlanıyorum demiş Yani bendenZaten ben birincil başlarda ono karşı birşeyler hissetmiyordum o aşık etti kendine Derhal açılsam onu kaybedermiyim ve kaybederim die korkuyorum ve nasıl açılmalıyım beni seviyomu bilmiyorum Okuldayken ona ne demeiliyim ilgisini çekmem lüzum

Üst Alt