Son Konu

Sizce benden hoşlanıyor mu ? Ne yapmam lüzumlu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Öncelikler herkeze merhabaDirek konuya gireyimm
Arkadaşlar , dershaneden bir kız arkadaşım varMsnde konusuyoruzKişisel iletisine ''Mehmet'i Çok seviyorum'' , ''Ben mehmetten özel kimseyi tanımadım'' gibi şeyler yazıyorMsn'de seni çok seviyorum diyorBende ona dıyorumOnların sınıfında birisi beni seviyormus ve o da bu kişiyi biliyordu lakin bana söylemiyorduHiçç bana bu kızı söylemediBende üstelemedimDershanede kızlar aralarında beni konusuyolarmısBenim bahsettiğim kız yani benim hoslandığım kız benle ilgili hoş cocuk,süper bir çocuk,tatlı bir çocuk gibi cümleler kullanıyormuşBiz yanii arkadaşımla kızın yaşadığı evin önünden geçiyordukBende mesaj attım sizin evinizin önünüzdeyiz diyeBalkondan nbr dediİyidir senden dedim oda iyidir dediEl salladı bende salladımBiraz yürüdümHala balkondan bana bakıyordu ve bu sefer ben el salladım oda salladıDün akşam onun kankasıyla konusuyordumAğızını arar mısın dedimOda tabii kide ararım dediKankasıyla konusurken msnye girdiKankası ağzını aradıSüper bi çocuk felan demişYine güzel ve tatlı demiş lakin ben ona alt gözle bakmadım demiş ve oda bana bakmaz demişİşte sen onu seviyor musun? demişOda msnden cıkmısSonra kankası aramıs ve sesi fazla mutlu geliyomusYarın detaylı konusuruz demiş
Öncelikle okuduğunuz için teşekkürlerSizce bena aleyhinde ne hissediyor ?
Şu Anda ne yapmam lazım
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürlerYorumlarınızı bekliyorumm
Saygılarla , !!

Üst Alt