Son Konu

Sude'yi Aldatıyor mu? Nisa, Ogeday ve Mert'in Yaşadığı Olay Tartışmanın Nedeni Ortaya Çıktı

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-6599bd95746a9f26cae2c51ed1f29c416a80cd05.jpg

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan fragmanında Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı'nın Mert Öcal ve Sude Burcu hakkında söyledikleri gündem olmuştu. Bu akşam da Mert, Nisa ve Ogeday ortasındaki tansiyonun nedeni ortaya çıktı.

Survivor All Star, bu yıl döneme bomba üzere başladı. Daha birinci haftalardan sakatlıklar, arbedeler, korona olayları ve aşk savları gündemimizde sık sık yer alıyor.

Yarıştaki oyunlardan çok kimin kiminle yakınlaştığını, hangi yarışmacılar ortasında küslüğün olduğunu konuşuyoruz. E doğal merak da ediyoruz.

Nisa da eski ve yeni aşkların damga vurduğu programda kaosun tam ortasında yer alan bir isim. Biliyorsunuz yarışta gösterdiği başarılı performansların yanında özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Dün akşam yayınlanan fragmanda da aşk yaşadıkları argüman edilen Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı'nın Mert Öcal ve Sude Burcu hakkında söyledikleri gündem olmuştu.

Fragmanda Mert "Nisa ve Ogeday, Sude ve beni beğenilen olmayan durumlara düşürdüler" demişti ve Sude ise gözyaşlarına boğulmuştu. Bizler de fragmanı izlediğimizde ortalarında neler yaşandığını merak etmiştik.

Bu akşam da olayın ayrıntıları ortaya çıktı. Sude'nin ağladığını gördüğünü belirten Mert, "Nisa ve Ogeday insanların özel hayatlarına çok fazla burunlarını sokmaya başladılar. Kızın güzeline gitmeyecek dedikodularda bulunmuşlar. Arkadaşlığımızla ilgili dedikodularda bulunup kızı çok yıpratmışlar" dedi.

Mert için "Güven hissini vermedi. Ben oyumu 'hayır' olarak kullanıyorum" diyen Ogeday'ın Sude'ye "Mert'ten uzak dur" dediği ortaya çıktı.

Asıl bombayı da Nisa patlattı. Nisa, Mert'in hem Sude'yle hem de öteki bir arkadaşıyla birlikte olduğunu ima etti. Bu nedenle de Sude'yi uyardıklarını söyledi.

Bu olaydan sonra da Mert'in eski Survivor yarışmacısı Makbule'yle birlikte olduğuna dair argümanlar akıllara geldi. Sanki Nisa'nın bahsettiği 3. kişi Makbule mi?

Üst Alt