Son Konu

Survivor Yarışmacısı Evrim Keklik Oyun Sırasında Nisa ve Ogeday'ın Sevgili Olduğunu Ağzından Kaçırdı

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-9c7910e355bba12134b9714a1f7b04d0b7606af5.jpg

Bu akşam yayınlanan Survivor'da Evrim Keklik, Barış Murat Yağcı'ya nefretini kustuğu sırada Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken'in sevgili olduklarını kelamlarıyla kanıtladı.

Survivor 2020'de Gönüllüler grubunda çaba eden Nisa Bölükbaşı kuşkusuz yarışın en çok konuşulan isimlerinden biriydi. Yarışta gösterdiği başarılı performansların yanında özel hayatıyla da sık sık gündeme gelmişti.

Yarışamın akabinde birbirlerini kardeş olarak gördüklerini her fırsatta lisana getiren Nisa ve Barış Murat Yağcı'nın sevgili olması çoğumuzu şaşırtmıştı.

Mayıs ayında da bağlantılarını noktaladıklarını duyurduktan sonra Nisa, eski Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken'le anılmıştı.

Survivor All Star'da Nisa Bölükbaşı ile birebir ekipte çaba eden olan Ogeday Dominik'e gitmeden evvel “Çıkan haberlere evet de demiyorum, hayır da demiyorum; havada bırakıyorum.” tabirleriyle başları karıştırmıştı.

Bu akşam yayınlanan kısımda Evrim Keklik, Barış Murat Yağcı'yla ilgili yorumlarını lisana getirirken Ogeday ve Nisa'nın sevgili olduğunu ağzından kaçırdı.

Barış Murat Yağcı için "Bunun sevgililerine mana veremiyorum" diyen Evrim'e Nisa, "Bana da laf atmasaydın" halinde yanıt verdi. Akabinde Evrim de "Ogeday varken o denli bir şey yapmam" cümlesini kurdu. Böylelikle ikilinin aşkı da kanıtlanmış oldu.

O anları buradan izleyebilirsiniz;

Üst Alt