Son Konu

Tavsiyeye ihtiyacım var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar yaşım 19 hikayemi anlayıyım sizde mümkünse bi tavsiye verin kafam allak bullak tekrardan bi hata yapmak istemiyorum yine de yaptıklarım hatamı onuda bilmiyorum

Sevgilim vardı 2 seneye iki gün kala ayrıldık daha dogrusu ayrılmadan bir ay önce ayrıldı o dönemler sogumuş olsa gerek benden aldattı ee ast ben yakaladım ama pişman degildi hatta üzerinw terk edildim lakin seviyoruz işte ne biliyim barışabilecegimizi önerdim bi vakit sonra barıştık lakin hiçbişey eskisi gibi degildi ve sanırım konuştugu kişiler vardı bundan böyle daha sonra birisiyle tanışıcakken yazışmalarını yakaladım oda herşey bitsin dedi ayrıldık ama bu olaylar olmadan önce ben fazla mutluydum oda o kadar işte dedigim gibi bi dönem sogudu sanırsam
İşte olay burdan sonradan başlıyo 5 ay geçti geçen gece gizliden arandım açmadım arkasından gizliyi kapatıp beni aradı açmadım defalarca aradı sonunda açtım işte özledigini vs söyledi fakat pişmanım demedi hiç özledim dedi uzun zaman beni takip ettigini vs söuledi barışalım demedi fakat barışmak istiyo sizce ne yapmalıyım ??? Lütfen düşünüp dogru olan cevabı verin şimdiden teşekkür ediyorum

Üst Alt