Son Konu

Terkedilen arkadasim...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yakin bir arkadasim, 3 gun once terkedildi Su yasanan durum, kizin tavri beni bilse sinirlendirdi

3 yilimi verdigim, cok sevdigim, deger verdigim, sevgimi, ilgimi, askimi, guzelsozumu, hediyesini bir gun beceriksiz etmedigim, kalbini kirmadigim, incitmedigim kadin cekti gitti 3 gun once hayatimda defalarca sen ol, sensiz ne baskı nefes aliyorum diyen kadin Bana ne dedi biliyor musunuz bulustugumuzda, ilk cumlesi 'Bak ben eski sevgilimleyken boyle degildi, onusz eglenemezdim, defalarca arardim, onsuz yapamazdim dedi' Inanamadim Sevmiyorum artik dersin, hissetmiyorum dertsin, senle olmaz dersin ceker gidersin Bu eski sevgilisi de biz baslamadan 2 yıl once ayrildigi, surekli aldatildigi, it gibi muaamele gordugu biri, 45 yil falan surmus Bana bunu dedi v enevrim dondu, tek kelime daha duymak istemiyorum dedim kalktim gittim,biraktim oldugu yerde Kizdim, kirildim, uzuldum Haketmedim boyle bir lafi duymayi Ben bu kadina kalbimi, ruhumu, aklimi, Hayatimi actim Evlenmek istiyordum, bana hazir degiim henuz diyordu, cekti gitti Cok icerledim fakat dedigi lafa

Üst Alt