Son Konu

Universite ortamında çekingenliğimden dolayı hiç bir kızla çıkamıyorum..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar ben bu sene Ünİversİteye basladim su belli başlı kadar cekİngenlİĞİmden hİÇ bİr kizla cikmadim ama böylece kendİmden nefret edilen şey edİyorum cok İstİyorum ama cesaretİm onlarla konusmaya yetmİyor bu konularda adi b tİpİm etrafimda o kadar tİpsİz adam hoş jizlarla cikiyorkİ ben ne yapcam bİlmİyorum siniftakİlerle yenİ teanismaya basldim bu hafta ne yapmaliyim pekİ benbunu nasil yencem 19 yasindayim bunun bÖle gİtmesİnden cok korkuyorum kizlar benİ begenmez bendn tİksİİnr gİbİ gelİyor ama o kadar tİpsİz adam varkİ yanlarinda gÜsel kizlar ben ne yapmaliyim lÜtfen yardim edİn nasihat verİn cÜnkÜben patlamak İtİyorum sinifat kasiyorum kendİmİ bazilari Öle rhahttkİ Yarı bİsey dersem rezİl olacagimdan korkuyorum ve konusamiyorum lÜtfen yardim edİn nasil asacagim bunu ne yapmam lazim tavsİyelrİİz İse yarar mo? Yardim edersİnz cok sevİnİrm

keza konum niçin kiltlendi bilmiyroum bir cok arkadsım böylşe konular acmıs benimse amacım sacdedce arkdaslırımn fikrnin olmak lütfen konuyu kiltlemeyin sizden ricam

Üst Alt