Son Konu

Üniversite ve kızlarla tanışma sorunsalı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese iyi günler arkadaşlar Ben 20 yaşında üniversite 1 öğrencisiyim Hiç bilmediğim bir şehre hiç tanıdığım olmadan okumaya geldim Neyse yurda yazıldım yurtta fazla hoş bi dost ortamı yaptım sohbetimiz muhabbetimiz fazla iyidir Genelde düzenli bir insanımdır nabza tarafından şerbeti iyi verdiğimi düşünüyorum Neyse işler okulda azıcık daha sıkıntılı dost ortamı vs oradada var ama yuttaki yakınlığı yakalayamadım Okuldaki arkadaşlıklarım bana okadar içten gelmiyor yani kendimi yurttaki gibi bakımlı ve güvende hissedemiyorum Okuldaki arkadaşlarımda iyi ama neden böyle kasıt veremedim Neyse sınıfın en çalışkan 3ü benim dost ortamında lakin ben işine düşkün değilim yani gano 118 siz düşünün İşletme okumama rağmen sınıfın yarısının kız olmasına rağmen sınıfta kızlarla muhabbetim yok konuşamıyorum Yetmediği gibi arkadaş ortamımdaki kişilerinde hiç muhabbeti yok Yani butun sınıf kaynaştı biz böyle sap bir grub olarak kaldık bu konuda beni fazla üzüyor Birincil dönem final zamanlarında bir karambolde kızlarla muhabbetim oldu önümdeki kız baştan sona 1 dersden daha kalkmaktan kurtulmuştum Neyse sınavdan sonra kızın arkadaşıda geldi bende 2 arkadaşı aldım , kafeye gidelim dedi kızlar olur dedik lakin yanımdaki dost bukadar odun olamaz o espiriler yani hala liseli gibiydi 0 olgunlaşma neyse kızlar o kadar bozuntuya vermedi Gittik kafeye oturduk muhabbet sohbet güzeldi yani o zaman üniversiteli olduğumu anladım 2 25 saat oturduktan sonradan kalktık hesapta bana kitlendi hoş gündü benim için sömestra girdik daha sonra zaten uzun bi sömestrdı benim için bi 40 gün gitmedim okula daha sonra gelince kızlarla muhabbet yok yani kızlara baktım başkalarıyla konuşuyorlar felan dedim arkadaşlara hiç konutunuz mu yok dediler oda öyle kalmış oldu yani 0 dan başlamıştık bütün 1 olucaz derken her yerde başladığımız yerde 0 daız bide kalabalığız afedersiniz it sürüsü gibi varlık içinde fakirlik çekiyoruz buda derslerime yaşantıma etki ediyor yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Üst Alt