Son Konu

Ya ben ne yapayım :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar olay eski lakin benden kaynaklanan bişey galiba şıp sevdi özelliğim değil 1 kızdan hoşlandım sonradan aşık oldum 4 sene ardındaki koştum daha sonra açıldım 3 ay 26 gün kızla çıktık çok ii anlaşıyorduk sonradan okullar açıldı falan oldu bişeyler önce ayrılmak istedi konuştuk falan ayrıldık bir gün sonradan olmuyo böyle ben sensiz yapamam dedi bende seviyordum ve hala seviyorum neyse barıştık 1 hafta daha sonra yine ayrıldık 2 senedir kimseye bakmadım bakamadım aklımdan çıkaramadım 2 ay oldu kız geri döndü gibi bişey iki taraflı bi arkadaşımız vardı ben daima ona onu anlatıyodum 2 senedir salak gibi dolaşıyordum kız msn e falan ekledi konuşmaya başladık benim mutlu olmamı istiyomuş falan anlat dio falan ilk başlarda sevgilim gibi davranışlar sergiledi sonradan 1 defa buluştuk resmi olarak sevgili gibi denicek şekilde buluştuk daha sonraki buluşmada bende dedim ismini koysak ilişkinin daha ii olur gibi sonra kızla konuştum dedim biz olabilicekmiyiz yine durdu ve gözümün içine bakarak dost kalalım dedi sebebi kendine yakın hissediyomuş beni 2 senedir yoktun yolunu değiştiriodun konuşmuodun nerden çıktı bu yakın olma dedim yanıt vermedi şimdilerde ben normal arkadaşım gibi konuşuyorum fakat o bi yakın bi uzakta davranıo anlamadım gitti bi sevgilim gibi davranıo bide buz gibi davranıo bıraktım zamana ama çok seviyorum beni unut sevmiyorum sevmiycem demesine karşın bi böylece bi böyle davranıo ne yapmalıyım acaba?
hayatımı ayrıntılarıyla karışık ışık halkası getirdi ya

Üst Alt