Son Konu

Yakınlarıyla Aldatılan İnsanların Dumura Uğratan Trajikomik Hikâyelerine Kulak Vermeniz Lazım!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Taş kalpli misiniz be? İhanet etmeyin şu seven kalplere...

1. Süt anne diye de kaydetmezsin be hoş kardeşim...

2. "Geçtiğimiz yıllarda eski sevgilim beni sarışın, çok hoş bir bayanla aldatmıştı. O vakitler hayatımda daha berbat ne olabilir ki demiştim. Sonra ortadan yıllar geçti ve ben aşktan gözüm dönmüş bir biçimde evlendim. Evliliğimizin üçüncü yılında eşimin beni aldattığının farkındaydım ancak kim olduğunu merak ediyor ve o bayanı görmek istiyordum. Bunun için de avukat kuzenimden yardım istedim, 'kocam beni aldatıyor; o bayanı bulup k*çına tekmeyi basmama yardım eder misin?' diye o da kabul etti.

Ama kuzenimin gerginliği, hal ve hareketlerinden şüphelendim ve onun da bu işin içinde olabileceğini, tahminen de eşimin onun bir kız arkadaşıyla birlikte olabileceğini düşünmeye başladım; zira eşimle benimle evlenmeden evvel de tanışıyorlardı. Bir gün hem kuzenimi hem de eşimi yemledim. Oltamı attım ve beklemeye başladım. Kent dışına çıktığımı söyleyip konutun önünde gizlendim ve eşimi takip ettim. Kuzenimle eşimi, kuzenimin yatağında bastım. Hayatımın en boktan günüydü...Ha bir de, aklınız varsa daha makûs ne yaşayabilirim ki diye düşünmeyin, çok daha kötüsünü yaşıyorsunuz!'

3. Demek ki neymiş, kocalarımızı eniştelerimizden bile sakınıyormuşuz dostlarım...

4. "Söz konusu yakınlarıyla aldatılmaksa, kimse benim elime su dökemez. Beş yıllık karım beni özbeöz kardeşimle aldattı, hem de bizim yatağımızda! Nasıl olduğuna gelince... Benden 10 yaş küçük bir erkek kardeşim var, birebir baba ile farklı annelerin çocuklarıyız. Bu vakte kadar o denli aman aman bir abi kardeş bağımız olmadı fakat ne olursa olsun o benim kardeşimdi.

Karımın uzun vakittir cinsel isteksizlik yaşadığının farkındaydım lakin bunu aramızdaki sorunlara bağlıyordum. Bir gün telefonuma bir görüntü geldi ve açtım. Görüntüde erkek kardeşim ve karımın sevişmelerini gördüm, hem de benim konutumda ve benim yatağımda! O an dünyam başıma yıkıldı ve hesap sormak için karımın yanına koştum. Bana bir kezlik bir şey olduğunu, çok sarhoş olduğunu ve kendinde olmadığını söyledi; ağladı yalvardı hatta. Sonra erkek kardeşimle yüzleştim ve bana karıma aşık olduğunu, daima onunla seviştiğini söyledi! Karım kardeşimden ayrılmak istemiş, o da o hırsla görüntüleri bana göndermişti. Şu an ikisiyle de ne bir bağım ne de bağlantım var!'

5. Ah babaannem, sen bunları hak edecek ne yapmış olabilirsin ki?

6. "Benim bir aldatılma öyküm yok lakin ablamınki birçok insanınkine taş çıkartacak cinsten! Ablam üniversite devrindeyken çok aşık olduğu bir çocuk vardı, yaklaşık bir yıldır da sevgililerdi. Ablamın çocukluk arkadaşı, ablam ve sevgilisi daima birlikte takılıyorlar; yedikleri içtikleri farklı gitmiyordu.

Ama ablamın en yakın arkadaşı sevgilisiyle ilgili daima olumsuz yorumlar yapıyor, bu çocuk seni hak etmiyor falan diyordu. Neyse bir gün ablamın arkadaşı onu arayıp sana el salladım görmedin dedi, ablam da nasıl yani ben evdeyim deyince; lakin ben sevgilini şurada gördüm; yanında esmer bir kız vardı o sen değil miydin? diye sordu. Doğal ablam orada aldatıldığını anladı. Apar topar oraya gitti ve en yakın arkadaşıyla sevgilisini gece parkta sarhoş ve öpüşürken yakaladı! O kız güzel ki o gece oradan geçmiş; yoksa ablam aldatıldığını hiç öğrenemeyecekti tahminen de...'

7. Çok mantıklı bir atılım diyebilir miyiz?

8. "Annem daha bekarken, üniversite yıllarında tıpçı bir çocukla görüşüyormuş. Bir gün çocuğu tesadüfen bir kızla görmüş, çocuk kızı kız kardeşi olarak tanıştırmıştır. Ortadan aylar geçmiş, annemle üniversiteden sonra evlenmeye karar vermişler. Alışılmış çocuk oturup anneme her şeyi anlatmak zorunda kalmış, o kız kardeşim değildi arkadaşımdı, sen yanlış manaya diye o denli söylemek zorunda kaldım diye. E annem de aldatıldığını anlamış olağan, ayrılmış kendisinden bir hoş."

9. Kendini affettirmek için bir talihini denemiş diye yorumladım...

10. "Üniversiteyi üvey annem ve babamın yanında okudum. Birinci günden beri üvey anneme asla ısınamamıştım, zira babamla parası ve sahip olduğu imkanlar yüzünden evlendiğini düşünüyordum. Bana karşı da epeyce iğneleyici ve rahatsız edici bir usulü vardı.

Ben o sıralar üniversitedeki iktisat hocamla bir bağ yaşamaya başladım ve ona meczuplar üzere aşıktım. O denli ki onu annemle, babamla tanıştırdım neredeyse daima birlikteydik. Babam da onu çok sevmişti ve bizi her mevzuda destekliyordu. Ancak üvey annemin ona olan bakışlarından hiç hoşlanmıyordum, onu alımlı ve güzel bulduğu her halinden belirliydi. Bir gün babam kalp spazmı geçirdi ve acil hastaneye kaldırdık. O gece babamın yanında ben kaldım ve üvey annem konuta gitti. Gece babamın eşyalarını almak için meskene gitmek zorunda kaldım ve üvey annemin uyuduğunu düşünerek onu aramadım. Meskene gittiğimde sevgilimin arabası kapının önündeydi, bize takviye olmak için orada olduğunu düşünmek istedim fakat gerçek o denli değildi. Ben anahtarla meskene girdiğimde yukardan sesler geliyordu. Öylece geri çıktım konuttan...'

Üst Alt