Son Konu

Yakışıklıyım Paramda bol miktarda var bircok kızla cıktım lakin ona önerge edemiyorum ..

Welcome! You have been invited by Alimetim to join our community. Please click here to register.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
herkese selamlama oncelikle sunu soliyim normalde katiyen aklıma boyle bir sitede boyle bir konuya girmek gelmezdi fakat o kızı pek cok seviyorumki bunu bile yaptım oncelikle sunu solim kızla 1 aydır konusuyoruz cok yakınız o kimseye soylemedigi sırları bana soyluyor bende kimseye soylemedigim sırlarımı onla paylasıyorum birincil baslarda oyle bir sevgim yoktu kıza karşı hatta ben dedimki insallah daima arkadas olarak kalırız diye oda aynen dedi sonradan kızla konusttukca aşık oldum su kadarını soliyim ben suana dek hicbir kıza cıkma teklifi etmedim başlıca tümü bana etti etmesine istedigim kıza teklif ederim cıkarımda bir suru yazan guzel kız var lakin anlamıyorum niçin ben bu kıza bu dek aşık oldum etrafta öyle kız varken ve işin en sacma yanı neden acılamıoyurum buna ya yakısıklıyımda ortamımda iyi paramda bolca var kendi kendime diyorumki lan et gitsin ne kaybedersin zaten cıkacak lakin bi sekilde edemiyorum lutfen bana takviye edin biriniz eger isteyen olursa ozelden resmimi ve kızın resminide atarımm

Üst Alt