Son Konu

Yazik adamlara ama

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yazik adamlara lakin Siyah ekran çıktı efendim Yazın kullanıci adınızı Yazdım Parolanızı da girin Tamam Acayip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7´ye basın Elimle mi? Eee, siz bilirsiniz Ben bir IMac kullanıcısıyım Buyrun hanımefendi, sorun neydi? Benim CD sürücümden içeri sinek girdi Anlayamadım efendim IMac´ime sinek kaçti Peki ben telefondan ne yapabilirim sizce? Lakin görüyorum, yürüyor içerde Böcek ilacı falan sıkın isterseniz Bir şey olmaz mı? Bilmem, gerçekten biz IMac´e destek vermiyoruz böylece, PC olsaydı muavin olabilirdim Benim büyük bir sorunum var, siz acaba eve hizmet veriyor musunuz? Eeoo, hayır? Burdan tezgâhtar olmaya çalısayım Ben internete girmeye çalışınca bilgisayardan garip sesler geliyor Ne yaptığınızda geliyor o sesler? Bağlan diyorum, telefon sesi geliyor, sonradan da cıyaklıyor O modem sesidir efendim, o ses sizin modeminiz ve Türknet modemi arasında bir temas kurulduğu (Sözümü keser) Yok değil, bozuk bu, siz iptal etmiyim diye böylece diyorsunuz Benim hesabımı siler misiniz? Lakin bu bir sorun değildir, bu herkesin bilgis (Tekrar sözümü keser) Ne yani, herkesin bilgisayarı gazi olan bebek gibi viyaklıyor mu, kimi kandırıyorsunuz Allah aşkına Dolandırıcılar Efendim sizin modemler bana küfrediyor Anlayamadım efendim Bunda anlayamayacak ne var, resmi olarak küfrediyorlar işte Belli misiniz? Buyrun dinleyin (telefonu çevirme sesi, çalan telefon sesi, peşinden başlıca avrat küfür) Ee siz hangi numarayı aramıştınız bir teftiş edelim 0 344 26 16 Bu sizin numaranız mı? Hayır, aradığım numara Beyefendi, o bizim numaramız yok bir konut numarası Ben 10 gündür bu numaradan bağlanmaya çalışıyorum ama O vakit doğaldır küfretmesi Benim sayfalarım gelmiyor Şu lahza yurtdışı çıkışımızı karşılayan uydudan kaynaklanan bir sorun var efendim Bir ilgileniverseydiniz siz Şey, uydu uzayda efendim Haa, işlenmiş o zaman Benim kredi kartımdan para çekilmiş Aylık hesap mıydi? Evet O süre her ay başında para çekilir efendim Hani sınırsızdı lan bu iyi akşamlar, bilmem ne net iyi akşamlar birader, ben bütünüyle 26 dakika 36 saniyedir internete bağlıyım ve haalaaaa hiçbir şey gelmiyor, daha ne kadar beklemem lüzumlu acaba? (sinirli bir ton) Gelmiyor derken sayfalar mı açılmıyor beyfendi? Hayır kardeşim, hiçbir şey olmuyor İşte bak 27 dakika 53 saniye oldu, hâlâ yok Internet explorer´i açtınız mı beyfendi? Nasıl yani? Himm beyfendi, Internet´e girdikten sonradan Internet explorer veya Netscape programını çalıştırarak web sayfalarını gezmeye başlamanız lazım Alala, Internet´e girince kendi bağlamıyor yani Sanırım makinam kilitlendi Hemen söyle yapalım, ctrlaltdelete Hepsine benzer anda mı? Evet Fakat parmaklarım yetmiyor? Bakın önce ctrl´ye sol elinizin baş parmağıyla, daha sonra sağ elinizin baş parmağıyla daha aşağıgr´ye, sonra da sağ elin sinyâl parmağıyla delete tuşuna basıyorsunuz Ctrl´ye bastım, alt tuşuna da şu anda Delete´e basıcaksınız Ctrl´den elimi çekeyim mi? Hayır efendim Peki altgr´den? Hayır efendim dedim ya, hepsine aynı anda basıyo olmanız gerekiyor Daha kolay bir yolu değil mu? Var efendim, makinada reset yazan yere basın Nerede o? İsterseniz ctrl daha alçak delete´i deneyelim, basmanız gerek, yalnızca bir tuş kaldı Tamam fişini çektim Peki İyi aksamlar İyisi falan kalmadı beyfendi! Sinirden köpürüyorum, hemen iptal edin hesabımı! Buyrun, problem nedir hanımefendi? Bakın, birkaç gündür sizden aldığım paketle Internet´e giriyorum, bu arada arkadaşlarım aralıksız telefonumun meşgul olduğundan şikâyet ediyorlar, önceleri anlayamadım, daha sonra saatlere bakınca, ne zaman sizin hesabınızı kullansam telefonumun meşgul olduğunu anladım!!! Bu fazla doğal hanımefendi, çünkü modeminiz telefonunuzu kullanıyor bağlantıyı sağlayabilmek için, bizimle bir ilgisi yok bunun, tüm bağlantılarda aynı şey olur, hatta olması gereken de budur Yok kardeşim yok, siz benim Internet´te olmamdan faydalanıp telefon hattımı kullanıyosunuz O Kadar bir şey teknik olarak muhtemel değil zaten hanımefendi, lütf İptal edin dedim, sorun çıkarmadan iptal edin, ben de bu işi büyütmeden kapatıyım, yoksa fena olacak sizin için Hanımefendi siz bilirsiniz, ama komikimcom  

Üst Alt