Son Konu

Overwatch'ın Switch sürümü Halloween dehşetini de getiriyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Nintendo Switch’e gelecek Overwatch: Legendary Edition, çıkışıyla birlikte yaklaşan Cadılar Bayramı’na da selam çakıyor. Halloween Dehşeti 2019 aktiflikleri PC, Xbox One ve PS4’ün yanında Nintendo Switch’te de oynanabilir olacak.Yepyeni armağanların yanı sıra eski etkinliklerden kaçırdığınız kozmetik eşyaları (örn. Efsanevi Demon Hunter Sombra kostümü) yine kazanma bahtına sahipsiniz. 15 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasında oyuna giriş yapın ve eşya koleksiyonunuzu daha da zenginleştirin.

Overwatch'ın Switch sürümü Halloween dehşetini beraberinde getiriyor

- Nintendo Switch oyuncuları Junkenstein’ın İntikamı’na katılıp oyunu birinci kere tüm özellikleriyle oynayabilecek!- Overwatch: Legendary Edition 3 aylık fiyatsız Nintendo Switch Online üyeliğinin yanı sıra 15 bonus kostüm içeriyor. Bu kostümler arasında oyunun hayranlarının çok sevdiği Police Officer D.Va, Blackwatch Reyes Reaper ve Valkyrie Mercy kostümleri de bulunmakta.
- Oyunda yan alan 31 kahraman ve 28 haritanın tamamı gerek rekabetçi gerek sefalık oyun modlarıyla sizleri bekliyor!
- JoyCon™ controller’ınızı çeşitli cihetlere hareket ettirerek Overwatch’ı yepisyeni jiroskopik hareket denetimleriyle deneyimleme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Örneğin, Junkrat’in RIP-Tire bombasını bu formda yönetip maksimum hasar vermeye ne dersiniz?
- Nintendo Switch’e gelecek Overwatch: Legendary Edition, önümüzdeki günlerdeki güncellemelerle hudutlu müddetli dönem modları, oynanış iyileştirmeleri ve çok daha ziyadesiyle sizlerle.

HALLOWEEN DEHŞETİ 2019 – HAFTALIK VAZIFELER

- Haftalık Hizmetler, Halloween Dehşeti aktifliği için geri dönüyor. 9 maç kazandığınızda sonlu vadeli mükafatlar elde edeceksiniz.- Armağanlar arasında 3. haftanın kazanılabilir armağanı olan Efsanevi Demon Hunter Sombra kostümü de bulunuyor.

YENİ HALLOWEEN KOZMETİK EŞYALARI

- 5 Efsanevi Kostüm – Pharoah Ana, Warlock Ashe, Demon Orisa, Will-o’-Wisp, Scorpion Widowmaker
- 3 Epik Kostüm – Inferno Junkrat, Vampire Baptiste, Gorgon Lucio
- Başkaca yepisyeni sözler, oyuncu simgeleri, spreyler ve sesli kahraman reaksiyonları

Basın Bülteni

Üst Alt