Son Konu

11 Yaşındaki Laurent Simons Fizik Bölümünü 1 Senede Bitirdi: Hedefi Ölümsüzlük

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-be35c4a85539171da17f77209349cc6370e6a4fa.jpg

Belçika'da Laurent Simons isimli 11 yaşındaki çocuk, Anvers Üniversitesi'nin 3 yıllık fizik kısmını 1 yılda bitirerek en düzgün dereceyle mezun oldu.

Belçika'da Laurent Simons adlı 11 yaşındaki çocuk, Anvers Üniversitesinin 3 yıllık fizik kısmını 1 yılda bitirerek en uygun dereceyle mezun oldu.

Yüksek lisansa başlayacak

Anvers Üniversitesi, Simons'un Mart 2020'den beri fizik kısmında okuduğunu, öbür öğrencilerin hepsini geride bırakarak lisans diploması almaya hak kazandığını bildirdi. Simmons'un lisans derslerine devam ederken tıpkı vakitte yüksek lisans dersleri aldığı ve yaz sonunda yüksek lisans programına başlayacağı belirtildi.

'Bulmacanın birinci modülü kuantum fiziği'

Simmons "Hedefim ölümsüzlük. Bedende mümkün olduğunca fazla sayıda parçayı mekanik kesimlerle değiştirmek istiyorum. Bunun için bir yol hazırladım. Bulmacanın birinci kesimi kuantum fiziği" dedi.

'Nasıl düşündüklerini öğrenmek istiyorum'

Maksadına ulaşmak için dünyanın en uygun profesörleriyle çalışmak istediğini lisana getiren Simmons "Onların beyinlerinin içine bakmak ve nasıl düşündüklerini öğrenmek istiyorum" diye konuştu.

Üst Alt