Son Konu

erkek arkadaşımın arkadaşları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet bi durumla karşısında karşıyayım ve ne yapsam bilmiyorum destek ederseniz sevinirim

Bugun erkek arkadaşımın arkadaşlarıyla tanışmaya gittim ve tanıştık böylece arkadaş canlısı olabilen biri olmadığım için fazla konuşmadım erkek arkadaşımda neyin var falan diye soruyordu vs Sonra arkadaşları sigara içmeye başladı bende rahatsız oldugum için kenara cekildim işte suratımı düşürdüm erkek arkadaşım içmiyor ve bana sende dene bi defa istiyorsan dedi bende bu konularda böylece deneyimim yoktur ve hayır istemiyorum dedim oda bana sıkıyorsun beni dedi sonra suratımı astım ve erkek arkadaşım bundan rahatsız olmaya başladı ve sonra bana kokudan ne rahatsız oluyorsun seni öldürmez bu ortamlara alış dedi Bende surat asmaya başladım konuşmadım erkek arkadaşım sordu ve değil bir şey dedim aralıksız sonradan birlikte kalktık yemeğe gittik sonra ben gidecektim erkek arkadaşım geri dönecekti o gittiğimiz yerde beni birazcık azarladı niçin surat asıyorsun arkadaşlarımın yanına diye söylemeye başladı bende ağlamaya başladım sonradan kalktık ordan yürüdük bi yarım saat bende onun üzerine gittim beni istemiyorsun yanında falan diye ağlamaya devam ettim fakat bozulduğum şeyleri söylemedim sonra durakta bana sarıldı ittim sarıldı ittim sarıldı 3 kez ittim ve arkasına bile bakmadan gitti saatlerce mesaj atmadık ve ben attım sonradan bozulduğum şeyleri söyledim ağırda konuştum ve ayrılığa dek getirdim acaba hatalı mı yaptım bana yardım edin

Üst Alt