Son Konu

Evlilik Sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Izaç Sözleri 2019 evlilik sözleri 2019 2019 evlilik sözleri izaç teklifleri ile ilgili bilgiler burada melekler Her genç bayan romantik bir evlilik teklifi ile dünyaevine girmek ister meleklerevliliksozleri20195c55745ce7894alt Bazıları bu konuda çok uğurlu oldukları gibi, bazıları da romantiklikten mahrum yaşam arkadaşları nedeniyle kuru bir izaç teklifine razı olabilirlerevliliksozleri20195c55745d1c1c8pngalt :D:D :D:D :D:D E bağlı, bu azıcık da inşa meselesievliliksozleri20195c55745ce7894alt Siz nasıl bir izaç teklifi duymak isterdiniz meleklerevliliksozleri20195c55745ce7894alt Acilen yayınlayacağımız izaç sözleri 2019 listesi sayın misafirlerimize gelsin ve sevdikleri melekleri evlilik yoluna bu güzel 2019 evlilik sözleri, evlilik teklifleri ile eğlence ederek mutlu etsinlerevliliksozleri20195c55745ce7894alt 1549104216 1549104216 evliliksozleri20195c55745db6b88evliliksozleri20195c55745db6b88 evliliksozleri20195c55745db6b88 Ola Ki seçimdir, olur ya yok Belki doğaçlamadır, ola ki rüya Kurnazlıktır şayet Şayet de hesaptır, koşulların denkliğidir, ihtiyaçtır Zorunluluktur, zorladır İstemli açgözlülük, idareli yaklaşımdır şayet de kim bilir kim nasıl kurar Ben seni ruhuma, aklıma, bedenime üç olmazsa olmazla istiyorum Benimle evlenir misin? Sana anlatıyorum ya bana dair şeyleri, yüzümü de saklamıyorum hüznümü de, sende pek Sonra zaman tükeniyor farklı yönlere gidiyoruzSanki bir kolum bir ayağım orada kalmış gibi, dengem yitmiş gibi oluyorum Ben böyle tek başına dönüşler, ayrı yürüyüşler, tek yastıklı yataklarda sensiz uykular istemiyorum artık Yastığınla, sıcağınla, rüyalarınla gelir misin bana Hayat denen şey zaten akıp gidiyor cümbür cemaat payına düşenleri sırtlarken Mutluluklar dek sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gieriyor Anlam kazanmıyor geçen şeyler paylaşılmış anlardan anılara dönüşmedikçe Ortak bir hafızamız, geçmişimiz, anılarımız, bölüşüp çoğaltacağımız geleceğimiz de olsun istiyorum bundan böyle Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da katlanma edemiyorum artık Benimle evlenir misin aşkım Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri Derhal önümde bir tane kaldı Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun lakin gönlünün şampiyonu elde etmek istiyorum Benimle evlenir misin? İster güneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni hep ıslatan sağanaklar ol,güneşinle yanıp, serinliğine bırakayım kendimi, denizinde Umut ol bana, her şey çok hoş olacak deSımsıkı sar üşütmem seni de, çocuklarımız olacak bize benzeyecekler de Evlen benimle Ben başka sularda yüzemeyen, beslenemeyen, yalnızca senin akvaryumunda yaşamaya mecbur alıngan bir balık olmuşum Dertlenmiyorum aksine halinden hoşnut, bu yaşamaya yoksulluk cezbediyor beni Yaşlanıp ölene dek, balık gibi yüzmeyi unutana dek kalmak istiyorum sularında Gel evet de bırakma sakın beni Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan ışığa geçişime, gündüzden geceme, dünümden yarınıma müşterek, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime takviye, ruhuma, kalbime, beynime benzer ol istiyorum Gelip daima benimle ol istiyorum Daima beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, kokunla batmış odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum Her şeyden çokta senle anlam bulan bakımlı bir yuva istiyorum Benimle evlenir misin sevgilim? Hep senle doymuş, benim aşkımla çılgın, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli keza içli ayrıca çok zinde dünyamı senli kılar mısın? Elimi sıkıca miktar mısın sevdiceğim? Bir yuvamız olsun artık Bize dair, bizi anlatan, bizle dolu Evimiz derken içimizin hoplayacağı, her şeyi uzaklaştırırken bizi yakınlaştıracak duvarları, pencereleri, odaları, bizle doymuş kokusuyla evimiz olsun İçinde sen olsun, ben olsun, sevgi olsun Saatler gibi, tıkır tıkır işlerken, ben beş olsam sen yirmibeş geçiyor ol, ben üç olsam sen çeyrek geçiyor ol, altı olsam, buçuk, iki olsam on geçe, dört olsam yirmi geçe, oniki olsam sende tam üstümde benle oniki ol , ne bir dakika ileri ne bir dakika geri defalarca eşdeğer defalarca birlik ol istiyorum Zamanı beraber tutalım gel hadi  

Üst Alt