Son Konu

Peker'den Sürpriz Video Geliyor: 'Pazar Gününe Kadar Canınız Sıkılmasın Diye, Aperatif Niyetine'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-1134626bd119fcbea3a9c8ab7f5fd2f439dbf07f.jpg

Cürüm örgütü başkanı olmakla suçlanan Sedat Peker, pazar gününe kadar takipçilerinin canı sıkılmasın diye cumartesi günü aperitif niyetine görüntü yükleyeceğini söyledi.

Yarınki görüntünün konusunun "Suriye silahları" olduğunu belirten Peker, yaptığı bir telefon konuşmasını da yayınlayacağını söyledi.

"Pazar günkü görüntüye kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, vakit geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Mevzu Suriye silahları"

Peker paylaşımlarına şöyle devam etti: 

"süslü süleyman'ı terfi ettirdim. Pazar günü ona innenin deliğinden Hindistan'ı göstereceğim. Kibrit kutusunda boşalan yere veyis ateşi yerleştireceğim. doğu amca konuk iştirakçi olacak. Yeni konuklarımız var, hepsini meczup edeceğim. pambuköreni ise kavanoza sokacağım.

süslü süleyman Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığı yoktu diyordu ya, benim Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığım yalnızca bir yerden değil. Üç başka yerden akrabalığım var. Onların cenazesi de benim, düğünü de benimdi.

İmla kuralları için uyaran dostlara teşekkür ederim. Fakat ben bunları makara olsun diye yapıyorum. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. Fakat bir daha lütfen uyarmasınlar."

Peker, bu pazar görüntüsünde, kendisinden 10 bin dolar alan milletvekilini ifşa edeceğini söylemişti.

Üst Alt