Son Konu

Hakan Ural'dan eski partneri Seda Akgül'e sert sözler!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hakan_uraldan_eski_partneri_seda_akgule_sert_sozler_1580978796_8325.jpg

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayat'da programının sunucusu Seda Akgül programdan ayrılmıştı. Eski partneri Hakan Ural'a ağır ithamlarda bulunan Akgül'e Ural'dan cevap gecikmedi.

Kanal D kanalında sabah programı sunan Hakan Ural Ve Seda Akgül'ün araları bozuldu. Seda Akgül'ün programı terk etmesi üzerine Hakan Ural'ı maksat göstermesi ve suçlaması çevre medyanın gündemine oturdu. Hakan Ural eski partneri Akgül'ün suçlamalarına sessiz kalmadı.

I6brd_1580978947_2532.jpg

İŞTE, HAKAN URAL'IN PAYLAŞIMI;

1QII0_1580978587_2031.jpg

HAKKIM HELAL DEĞİL!

Seda Akgül içtimaî medyadan şu bildirisi yayınlamıştı: Ekmekle oynayanın, ekmeği olmaz… Bugüne kadar daima ayıpsız ayrılıklar yaşadım. Artık ayıpları olanlar düşünsün….Kanal D'yi tenzih ederim.. Daha özgür, keyifli, değerli ve sevgili girişimlerde buluşmak dileğiyle. Dostunuzu dost ilan edin, ardınızdan kuyu kazanların dostunuz üzere görünmesine müsaade etmeyin. En büyük zararı onlar verir. Yalın bir veda ile ayrılabileceğim, çok hürmet duyduğum ve yıllarımı verdiğim kanaldan şimdi orada 3 aydır iş yapmakta olan kişilerin başarısızlığını tekrar ben ödemek zorunda kaldım birinci defa hakkım helal değil."

HAKAN URAL İLE ENGİNCAN'IN BEĞENİ TOPLAYAN PAYLAŞIMI;

Geçen gün bir araya gelen Hakan Ural ve Engincan takipçilerle samimi bir peder oğul pozu paylaştı. İşte o kareyi siz bedelli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

M6chs_1579848632_0009.JPG

ENGİNCAN KİMİ ÖRNEK ALIYOR?

Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, küçük yaşlarda merak sardığı fotoğrafçılığa, eğitim hayatının dışında aldığı kurslarla devam ediyor. Engincan Ural, her sanatkarın bakış açısını dair olan şahsî görüşünü lisana getirdi.

CYdF4_1573287654_5493.jpg

Engincan fotoğraf tutkunluğu ile alakalı,“Hayatımın her periyodunda bir kameram oldu. Gezdiğim bölgelerde makinemi elimden hiç düşürmedim. Fotoğrafçılık kurslarına katılarak gelişimimi tamamlamaya çalıştım. Varmak istediğim mekanı şu an için bilmiyorum, yalnızca bunun keyfini yaşıyorum. Yerküreyi dolaşmayı ve fotoğraflamayı seviyorum. Ancak İstanbul bir öteki... İstanbul tarihi ve kişisel bir ruha sahip” halinde konuştu.

iauiT_1573288152_1684.jpg

Engincan, ünlü fotoğraf muhabiri Ara Güler ile alakalı,“Ara Güler’e çok büyük değerim var. Ara Güler, İstanbul’un eski fotoğraflarını, o yıllarda yaşayan kişileri bugünün bakış açısıyla yaşattı bizlere. ‘Ara Güler’in Olurda İstanbul’da Değişim’ temalı fotoğraf yarışına katıldım. Beni heyecanlandıran bir girişim oldu ve kendimi denemek istedim" laflarıyla fikirlerini lisana getirdi.

GAYRI HABERLERİ;

Etiler'de objektiflere takılan Engincan Ural yeniden kıyafetiyle gündeme geldi. Araç içerisinde uzun vade bekleyişte olan Ural, beklemenin akabinde siteye giriş yapabildi. Son devirlerde giydiği kıyafetler ve farklı üslubu ile gündemde alanını alan Ural, mini şortu ile dikkat etti.

CuGwq_1561618141_0958.jpg

Üst Alt