Son Konu

Afiyet / Estetik / Askerlik

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar;
Adım Semih yaşım 18, 175 boyunda 56 kiloda boks sporu ile uğraşmaktayım Birazdan size danışacağım şeylerle şayet daldan dala atlamış gibi olacağım ama sizden ricam bilgilerinizi benimle paylaşmanızdır Şimdiden herkese teşekkür ederim İzninizle madde halinde sorularımı sormak istiyorum,

A) Ortopedi
Nasıl anlatsam bilemedim Karın bölgesindeki hani ikiye ayrılan kemikler varya, sol tarafında bir çıkıntı şişkinlik gibi kemik var Hemencecik sağında ise bu şişkinlik yok Vücudumun şeklini bozması sebebiyle bu durumdan epey rahatsızım Ortopedi doktoruna gittim bana bir kaç defa çömel kalk dedikten daha sonra birşey yok dedikten sonradan gönderdi Bu durumda ne yapmam gerekiyor Ne nasihat edersiniz?

B) Estetik

1 Kaş epilasyonu: Gerçekte kaşlarımda bir problem değil Fakat ben düzeltmek fazlalıkları temizlemek istiyorum Bunun için özel hastanede plastik cerrahiye gidiceğim lakin doğru adresemi gidiceğim bilemiyorum?

2 Burun ve kulak estetiği: Bunuda özel hastanede ücret karşılığı yaptırabilirim lakin sormak istediğim şey; yukarıda belirttiğim gibi ben boksörüm bu operasyonların olması mümkün müdür?

3 Ben aldırma: En nefret edilen şey ettiğim şeyler tekrar özel hastanede ücretle aldıracağım fakat iz kalır mı kalmaması için neler yerine getirmek gerek? Bide ben tek tek saydım tam 21 tane ben'im var Bunlar bacakta, kolda, ayakta vs hepsini aldırabilirmiyim? (parasıyla) Ve burnumda küçük iz gibi ben çıktı onuda alırlar mı?

4 Dudak izi: 21 tane kedi 3 köpek besliyorum 1 tane kedimi severken dudağımı yardı Doktorlar yapıştırıcı sürdüler Onuda hiç iz yokmuş gibi lazerle kapatmamız mümkün mü?

C) Askerlik & Sıhhat

Bir Defa daha bu konuyu açmıştım fakat çevremden aldığım duyumlar benim askerden kaçışım olmadığı yönünde Emrindeki ben biryerden kaçma çabasında değilim sadece hayatımdan 1 yılın çalınmamasının çabasındayım Ben 5 yaşımda kaza geçirdim Beyin kanaması, kafatası çatlaması vs var Söylev bozukluğumda var lakin rehabilitasyon okulunda bunu minimuma düşürdüm Sol kulağım hiç duymuyor Günümüz teknolojisinde kulağımı iyileştiremezler fakat aygıt takarlar Bana oradan rapor vereceklermiş Yani 18 yaşıma gelince olmam gereken ameliyat Niye olmuyorsun diye sorarsanız önce ehliyetimi alıp sonradan raporu alacağım Bu konuda bilirkişi biri bana alacağım raporun ne anlama geldiğini söylebilir mi? Yani askere gitmeyecek miyim?

Üst Alt