Son Konu

Yürek kapakçığı küçüklüğü

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese selam Geçen gün koşuya çıktığımda kesin bir süre sonra aniden baş dönmesi ani halsizlik ayakta duramama gibi bir durum oluştu ve oturduğum vakit fark ettim böylece bir nefes alıyordum fakat benzeri 2 dakika baştan başa su aşağı kalmıştım

Önce kanımda sorun olduğundan nedeniyle olabileceğini düşündüm bir doktora gittim trombosit hastalığım vardı lakin bununla bi alakası olmadığı zaten hastalığımın da fena durumda olmadığı bütün tersine epey iyi durumda olduğumu söyledi daha sonra vitamin değerlerim ölçüldü vitaminlerim de bezginlik olduğunu bu yüzden olabileceğini söyledi vitamin hapları ve iğne verdi 3 haftadır ilaçları kullandım iğneyi vuruldum fakat geç gün tekrar koşuya çıktığımda aynı şey başıma geldi

sonra bundan 3 sene önce üniversite hastanesinde bi doktor kalbime baktırdığımda kalp kapakçığımın küçük olduğunu söylemişti o aklıma geldi
Bu durumun onunla bi alakası olabilir mi ?
Yürek kapakcığının ufak olması durumunda ne nesil sorunlar olabiliyor ?
NOT: Yürek kapakcığmın küçük olduğunu söyleyen hekim o zamanlar pek üstüne düşmemişti bu konunun çünkü plt değerlerim 55 civarına düşmüştü onunla uğrasacağız diye pek arada kaynamıştı daha sonrada bu durumla alakalı hiç doktora gitmedim

Doktora gideceğim ama gitmeden yinede foruma danışmak istedim

Üst Alt