Son Konu

Sedat Peker Koronavirüse Yakalandığını Doğruladı: 'Hastalığım Biraz Ağır Geçiyor'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fffd04de914259f6a92a973f267090fb29272956.jpg

Sedat Peker koronavirüse yakalandığı tezini doğruladı. Peker hastalığının ağır geçtiğini söz etti. 

Organize hata örgütü başkanı Sedat Peker'in Twitter hesabından günlerdir paylaşım yapmamasının nedeni merak konusu olmuştu. Peker hakkında çeşitli savlar ortaya atılmış, son olarak koronavirüse yakalandığı öne sürülmüştü.

Peker Twitter hesabından yaptığı bir dizi paylaşımla  sessizliğini bozdu ve koronavirüse yakalandığı savını doğruladı. Eşinin, cocuklarını ve yanından çalışan hizmetilerin de koronavirüse yakalandığını belirten Peker, kendisinin hastalığı ağır geçirdiğini aktardı. Peker ayrıyeten hakkında "anlaştı" tezini ortaya atanlara sert çıktı. 

Peker şunları yazdı: 

1-Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Aziz Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıyeten da dünyada yaşayan tüm güzel insanlara iyilikler ve mutluluklar getirmesini Ulu ALLAH’tan dilerim. 

2-Bulunduğum ülkede covid hadiselerinin çok az olduğu bilinmekte.Benim bahtıma meskendeki 3 misyonlu yardımcı bayan, 2 güvenlik vazifelisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım,oğullarım Celalhan ve Boğaçhan,sevgili eşim,küçük kızım Mila ve ben corona virüse yakalandık. 

3-Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş lakin Şanlı ALLAH’ın müsaadesiyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Ulu ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz.

Üst Alt