Son Konu

Sakal KOnusunu Açıga Kavuşturalım.--Sakal Fun Club :))

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar herkeste aynı tasa var sakal konusu

sakalım çıkmıyor
sakal çıkması için ne yapmalıyım
jilet sakal çıkartır mı
ustura sakal çıkartır mı
badem yagı sakal çıkartır mı
yılan yagı çıkartır mı

bilhassa okuyun

Bide bikac dengesız var aralarda cıkınca nolucak askerde sıcacık edersın dıyolar sana askerde nolur dıye soran olmadı kı soruda sakalım cıkınca askerde napıcam fln olsa yazın bu ınsancıklara seslenıyorum benım amcam subay her gun mutlaka tras almak zorundasın kıl olsada olmasada zorundasın yanı sakalım yok 10 dk daha yatıyım gıbı bısey yokmus

bundan böyle bu ınsancıklar yazmazlar heralde askerde sıcacık edersın fln fln

örnek: sakal cıkması için ne yapabilirim?

dengesizin cevabı : çıkınca nolucak çıkmasın askerde kuytu edersin

gelelim asıl konuya

bende 17 yaşındayım okullar tatile girmeden önce yüzümde 1 kıl bile yoktu sadece bıraz bıyıklar vardı okullar tatıle gırdıgı gunden ıtıbaren her gun jiletle tras oldum kuru tras krem fln değil sadece kuru kuru haftada 1 kere sarımsak sürdümtemmuzun sonunda 10 gn tatile gittigim için tras olamadım eve geldigimde bi baktım favorıler kıllanmaya baslamıs yakından bakınca hafif siyahlaştıkları belirli oluyodu sonradan yıne hergun tras olmaya devam ettım bu sefer ıyıce sertlestıler
ve cogaldılar elımı surdugumde kılların sesı gelıyo 34 gün kesmesem görünür hale geliyolar yani tvsiyem her gün jiletle kuru tras olmanız ve 1 ay sonra bı 10 gun kesmemenız kesınlııkle cıkacaktır alt köse degilseniz

sorularınız olursa buradan sorabılırsınız destek ederım sakal konusunda artist oldum bundan böyle

bıraz uzun oldu lakin degdi

he bide EMIN ÇÖZÜM sakalı olmayanlara

saç dökülmesini engelleyen bioxin sakal cıkartıyor muhakkak çıkmasını isteyenler kullanabilir %10000 garanti verebilirim

Üst Alt