Son Konu

Xp İçin Windows 7 Teması Nasıl Kurulur

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
xp için windows 7 teması
Xp İçin Windows 7 Teması kurulumu
xp için windows 7 teması 2019
xp için windows 7 tema

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7'nin sürüm adayı versiyonunu kullanmak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış ve Windows XP işletim sisteminde çalışan Seven Transformation Pack, sisteminizin özelliklerine emrindeki olarak Windows 7'nin çoğu masaüstü özelliğini bilgisayarınıza bedava bir şekilde getiriyor

Windows XP ya da 2003 işletim sistemi kullanıyorsanız ve Windows 7'nin arayüzünü uygulamak istiyorsanız kurabileceğiniz bu masaüstü teması ile eski işletim sisteminiz yeni bir Windows 7 görünümüne sahip olabilir

durmadan geliştirilen kullanım Windows 7'nin sahip olduğu çoğu kullanıcı arayüzü özelliği bilgisayarına ayarlamak isteyen Windows XP kullanıcıları için hoş bir seçenek

BootAçılış Ekranı
AçılışGiriş Ekranı
Yeni msstyles dosyaları (Görsel tarzda)
Yeni masaüstü ve dosya ikonları
Yeni araç çubuğu ikonları
Işlem diyalog ekranı
Ses şeması
Sistem çubuğu ekranı
Yeni ekran kağıtları
Windows 7'nin popüler özellikleri
Ve fazla daha fazlası

Seven Transformation Pack'i kurmadan önce XP işletim sisteminizin varsayılan ayarlarında olması uygulamanın dinç ve sorunsuz çalışması için epeyce önemlidir Varsayılanın dışındaki tema değişikliklerine sahip olan kullanıcılar sistemlerini varsayılan XP görünümüne getirip arkasından Seven Transformation Pack'i kurmalıdır

Manâlı! Programı kurulumu bilgisayarınızın özelliklerine ast olarak uzun sürebilmektedir Montaj bittikten daha sonra bilgisayarınız otomatik olarak bitmiş başlatılacaktır Ardındaki XP işletim sisteminiz Windows 7 görünümünde açılacaktır Bitmiş başlatmanın ardından gelecek olan birincil açılışta Seven Transformation Pack (Windows 7 Görünümüne Şekil Değiştirme Paketi) dilekçe penceresi açılacak ve sistem özelliklerinize alt olarak görsel ayarlarınızı değiştirebileceğiniz birim görüntülenecektir Bu ekrandan bütün ayarlarınızı kişiselleştirebilir ve Windows 7'nin kayıtlı bir takım özelliklerini devre dışı bırakabilir veya faal hale getirebilirsiniz

Önemli! Programı uyandırmak için Başlatmenünüzde yer alan Seven Transformation Pack uygulamasını çalıştırın ve ilk ekran görüntüsünde sarı ile emin olan alandan programı kaldırma butonuna tıklayın Sisteminizden program kaldırılacak ve sisteminiz yeniden başlatılacaktır

Seven Transformation Pack *

Üst Alt