Son Konu

Adet mi implantasyon mu?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Adet mi implantasyon mu? Anal ilişkim oldu,boşalmadıreglimi 2 gün gecimeli olarak 16 ocakta oldum birincil gün kırmızı 1 tl boyutunda 2 damla geldi sonradan çok eksik kahverengi ve pembemsi girift oldu 2 gün değiştim pedi bu süre zaafında akşama kadar değiştirmedim çünkü imkanım olmadı akşam değiştireceğim sıra pedin dolduğunu gördüm kırmızı ve kahverengi karışımıydı3günüm pedimin ortasını az eksik dolduracak şekilde kırmızı, kahverengi kanamam oldu lakin yoğun yok 4 gün yeniden fazla eksik kırmızı geldi akşama dürüst çook eksik kahverengi geldi 5 gün önce kahverengi geldi daha sonra kırmızı sonradan baştan kahverengi oldu ve kesildi daha ardından 6 gün peçeteyle silerken akıntıyla birlikte kahverengi geldi tüm gün boyunca sonradan 7 gün pek gelmiyor adi akış geliyor normalde reglim 6 gün sürer implantasyon yerleşme kanaması pedi dolduracak şekilde olur mu? sizce gebelik mevcut mu?İlişkiden 20 gün ve kanama 5 gün sonradan idrar testi yapsam net cevap alır mıyım! Adet mi sizce bu stresten nedeniyle böyle gelmiş olabilir miiadetmiimplantasyonmu5c50041cab5c3alt :( Frown :(  

Üst Alt