Son Konu

19 yaşında hiç sevgilisi olmamış erkeğim.Hayat hikayem.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başlıktada görüleceği gibi bu yaşıma dek hiç sevgili yapmadımPeki niçin yapmadımIlk mektep hayatım her tarafında hoşlandığım oldu hoşlananlarım olduAma hoşladıklarımın sevgilisi hep vardı benden hoşlananlarıda hep okul bittiğinde başkalarından ogreniyordumLiseye başladımLise 1 de kuvvetsiz tipsiiz kısa bişeydim(Ilk okulda uzundum 789 sınıflarda yükseklik atmadım)Lise 2 de ergenliğe girdim gözüm açıldı boyum uzadı sınıftan bir kız benden hoşlandı geldi ve söyledi lakin kız hiç ego deyildiLise 3 de ben birisine oyle bir aşıık oldum kı aklım başımdan gitti durumu açtım kıza flörtler yakınlaşmalar ısındırdım iyicene(önceden kızı tanıyordum) daha sonra uygun bir anda söyledimKız şaşırdım beklemiodum olmaz der gibi olduYoluma gittimAma bahtsızım kız 1 hafta sonra olduğu gibi beni izlemeye başladıBakın ona okadar aşıktım kii öteki kızların gözümde erkeklerden farkı yoktu dünya nüfusu 2 ye ayrılmış gibiydi hoşlandığım kız ve diğerleri olarakLise 4 e geçtim boyum 186 body yaptım omuzlarım 2 metre beyaz tenlı kumral saçlı yeşl gozlu kız guzeli biri oldumOkula oyle geldim Arkadaşlarım beni chris evansa benzetiyorlardı yüz kalıbı olarak düşünce almaz bir benzerliğim var onlara adalet verdimTabi aşık oldugum kız bunu kaçırırmı derhal bana yazmaya başladıBenim tek derdim o kızdı o kız için çok göz yaşı doktumBir tuhaflık vardı kızda sankı benlik tatmini yapar gibiydi beni peşinden koştutrmaya çalışıyordu zaten uzak bakıldığında bile kendini düşünen bir insan olduğunu çakmak baskı yok okulun en guzel kızalrından biriydiTabi ben bunu ayrım ettim 1 sene her tarafında izledm ve odun kız bir selamlama bile varmiyodu sadece bana faceden anlamsız boş laf atıyordu1 sene boyle gitti sadece bakışmalar kuru kuru söz atmalar dürtmeler begenmeler fln ve ardından koşan öteki erkelerede yüz veriyorduHiç güvenilir değildiBaktım sürekli bakışıyoruz sene sonunda artık numarasını istedm ısınmak için ve o lanet mümkün kız bana yokuş sürdüSinirlendim bidaha konuşmadımOlayları detaylı anlatamam ama net bir şekilde hadi gel egomu tatmin etdediBastım gittim yoluma zaten ygs fln vardıSonra ben bidaa konuşmayınca bu kız bir başkasıyla çıkmışAma yinede bana bakmaya devam edio ay oldu artık çıktığı olalı hala beni gozetliyo heryerdeÇıktığı çocugu buldum ve sahiden çok potansiyelsiz biri tanıyan arkadaşlar o çocuk tam bir y avşaktanımını yaptıAnlıyacağınız kızın beyni 5 karış havadaOkullar kapandı ben bilgisayar muhendisliğini kazandım ve okulun ilk gunu anfiden içeri bir giriyorum 70 tane arkek suratıma bakyor bir tane bile kız değil Sevdiğim kızdan vazgeçtim kuru kuru vazgeçtimÇivi çiviyi söküyo diolar o çiviyi kendi elimle söktüm resmi olarak bune şanszlıktır yav Çevremdeki birçok kızı tanımak için yalnız kaldığım cafelere götürdüğüm olmuşturAma çevremdeki bir kız bilemi kesin olmayan olurya iyisin güzelsin hoşsun da kişiliğin bütün bir dansöz be kızımGirişken bir insanım arkadaş çevrem geniştir fakat oyle tanımadığım birkaç kez gördüğüm kızıda ayarlayamam kı kendime Durum boyle olunca hepten umudumu yitirdim 19 yaş sevgili yapmamak için azıcık geç deyilmi yav Umutsuzluğa kapılamlımıyım artık

Üst Alt