Son Konu

Sıkıldım Bundan Böyle Şanssızlığımdan!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar önceki konumda size bir kızdan bahsetmiştim her şeyin iyi gittiğinden bahsetmiştim Yine her zamanki gibi hoş hoş konuşurken diğer bir kız muhabbeti açıldı ve aramız bozuldu maalesef Daha Sonra ''bana söylediğine bak diğer bir kızdan bahsediyorsun birde sana layık veriyorum diyorsun Arkadaşım yanımda konuşmayalım'' dedi bana Takriben 1 saat değin konuşmadık çünkü sinirlendiğini anladım ve yazmadım Arkadaşıda yanındaymış eminim onunda etkisiyle baya sinirlendi heralde, arkadaşıda bırak yazma korksun falan dedi bilmiyorum artık sonra ''tamam haklısın sanırım yaptığım hata için özür dilerim'' yazdım O da ''tamam'' yazdı Bende ''seni kaybetme korkusunu bilmiyorsun ama'' yazdım ''Korkma'' falan yazdı o da Lakin şuan yazıyorum görüyor cevap vermiyor Napacağım arkadaşlar Arkadaşı yanına olduğu için trip mi atıyor yahut doğrusu mi küstü? Gönlünü nasıl alabilirim? Şuan arkadaşı yanına olduğu için yazmıyor da olabilir yalnız kalınca yazar mı?? Kız fazla kıskanç olduğunu söylemişti Sevdiklerinin diğer kızlarla konuşmalarına bile çok sinirlendiğini falan yazmıştı Bir lahza boşluğuma geldi konu açıldı Ne yapmalıyım yardım edin lütfeen

Üst Alt