Son Konu

Ünlü şarkıcı Ceylan'dan fenomen yeğeni Nazlıcan Arkan hakkında ilk açıklama

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sarkici_ceylanin_fenomen_yegeni_nazlican_arkan_yogun_bakima_kaldirildi_1574415232_0575.jpg

Ünlü müzikçi Ceylan'ın, İşte Benim Stilim yarışıyla tanınan yeğeni Nazlıcan Arkan, ağır bakıma kaldırılmıştı. Ceylan'dan yeğeni hakkında birinci açıklama geldi.

Ünlü müzikçi Ceylan, ağır bakımda tedavi gören yeğeni Nazlıcan Arkan hakkında açıklamada bulundu. Ceylan, şunları söyledi:

'Allah'a çok şükür umudumuz var. Rabbim, Nazlıcan’ı bize bağışlayacak. Daha çok genç 25 yaşında... Hepinizden dua bekliyorum biraz sonra yanına gireceğim. İçimiz kan ağlasa da, hepimiz için muteber hastamız da olsa hepimiz sabah işimize gidiyoruz ancak yürek yangın alanı fırtınalar kopuyor içimizde. İnşallah Rabbim onu evvel ablama sonra da bize bağışlayacak. Allah bütün hastalara, şifa versin. Her şeyin başı sıhhat.'

İŞTE BENİM STİLİM İLE TANINDI

Müzikçi Ceylan'ın yeğeni Nazlıcan Arkan, ağır bakıma kaldırıldı. 26 yaşındaki Arkan, İşte Benim Stilim yarışıyla tanınıyordu. Arkan hakkında paylaşımda bulunan Ceylan, "Yeğenim Nazlıcan Arkan hala ağır bakımda. Lütfen dua edin. Arayan soran dua eden herkesten Allah razı olsun. Rabbim şafi isminle bütün hastalara şifa versin." notunu düştü.

Ceylan, telefonla bağlandığı 2. Sahife programında ise, "İki aydır karnı ağrıyordu. Validesini üzmemek için söylemedi. İltihabın vücuduna yayılması sonucu kritik sürece girdi." tabirlerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

hpVql_1574415416_6161.jpg

Üst Alt