Son Konu

Merve Boluğur'dan iddialı sözler! 'Ben kendimi onaylıyorum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merve_bolugurdan_iddiali_sozler_ben_kendimi_onayliyorum_1640763420_6992.jpg

Bir müddettir ekranlardan uzak kalan oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Müzik dünyasına adım atmaya hazırlanan Boluğur, kimseden onay beklemediğini söyledi.

"Acemi Cadı", "Küçük Sırlar", "Kuzey Güney" ve "Muhteşem Yüzyıl" üzere başarılı üretimlerle isminden kelam ettiren ünlü oyuncu Merve Boluğur, evvelki akşam Nişantaşı'nda görüntülendi. Üslubu ve makyajıyla dikkat çeken hoş oyuncu, muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

"OYUNCULUK BİLGİMİ MÜZİĞE AKTARMAYI İSTEDİM"

Bir müddettir ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu, uzun set saatleri sebebiyle yeni gelen projelere sıcak bakmadığını söyledi. Artık oyunculuktan elde ettiği deneyimlerini müzik alanında kullanmak istediğine değinen Boluğur, şu sözleri kullandı:

"Şarkı çalışmam var kelamlarını ben yazdım, klibin senaryosu bana ilişkin aslında. Çekimi yurtdışında yapmayı düşünüyoruz, hoş bir heyecan. Müziği çok seviyorum, hem dinlemeyi hem de üretim kısmını. Şu an seçim yapmadım ancak klip için kumral biri olur erkek olarak. Ben kendi oyunculuk bilgimi müziğe aktarmayı istedim, yılların birikim var bende. Müziğe çok heyecan duymaya başladım, içimde bu türlü bir potansiyel olduğunu fark edince de buraya yönlenmeye başladım. Artık icraat kısmına geldim, açıkçası. Bir proje var oyunculukla ilgili, onu hayata geçirmeyi istiyorum. Gelen işler de oluyordu kabul etmememin sebebi uzun ve yorucu set saatleridir. Ben biraz kendi hayatımda kendime paha veren biriyim ve bu hayat bir kez geliyorum. Uzun süren bir işimiz var, asıl istediğim kendi belirlediğim saatlerde çalışmak."

"BEN KENDİMİ ONAYLIYORUM"

34 yaşındaki oyuncu "Müzik topluluğu sizi kolay kabullenecek mi?" sorusuna ise, "Ben kendimi onaylıyorum. Kendime kendimden onay ve dayanak veriyorum natürel bu yolda yanımda olacak beşerler var. Gerisi bende, ben kendim mutluluğum için bu işi yapıyorum. Beni büyük ihtimal sahnelerde de görebilirsiniz" formunda tezli bir yanıt verdi.

Üst Alt