Son Konu

arkadaşlar acil destek :((

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Olarak Selamun Aleyküm arkadaşlar hemencecik konuya geçeyim::

Evet arkadaşlar eski okulumda bi kız görmüştüm baya güzel ve iyi biri

işte ne olsa o okuldan ayrılcaktım 1 haftaya die hiçç konuşmadım ama
lisede tekrar gördüm 0nu

daha sonra konuşmaya utandım faceye düştüm aradım taradım buldum kızı fotolardan tanıdım
daha sonra konuştum birincil ilk olarak arkadaşlık isteğimi kabul etmedi ama baya konuştuk ertesi gün kabul etti konuştuk fln fakat okulda bana bakio yanıma gelmio hiç?
sonra o gün konuşioduk daha sonra çıktı ertesi gün okulda yanıt verdi faceden
işte bende yanıtladım derslik katımı fln sordu söledim sonra ''birazdan birileri gelcek takma'' didi
ok dedim bende kızın sevgilisi geldi arkisiyle beni orada azıcık sıkıştırdılar konuşma fln die bende ordan arkileri çağırdım geldiler bu sefer biz çocugu sıkıştırdık bi daha olmasın die topukladı bebe
sonradan kız mesaj attı noldu dedi bende söledim tavır bi daha dedi fln dedim oda
'korktunmu be asdsad ' fln yaptı bende yok
flnd edim
daha sonra baya 1 ay fln konuştuk sonradan::
matematik yazılısı olcaktık kağıt vereyimmi fln dedim oda olur vaalla yeminle gözde arkim olursun fln dedi bende gözü yaşlı işareti yaptım oda utanma işareti yaptım
daha sonra sabah vericem dedim tm dedi
daha sonra sabahleyin okuldayken mesaj attı ASLINDA HER ZAMAN BEN MESAJ ATARDIM BIRINCIL))
sonra selam fln dedi bende dedim sıfır alcam fln dedi bende ''sen üzülme! merak etmke kağıtları getirdim dedim''
oda
: 'ben tenefüste olmicam sınıfta kapının ordaki pembe defterin üstüne koy'
dedi bende ok dedim sonradan zil çaldı sınıfa gittim
camın orda kapanmış duriodu yanında fln gitmedim koydum çıktım
sonradan sınav olduk mesaj atmış hoş geçti senin?
bende ölesine ''Kötü'' dedim oda::
'şimdi farkettim benimkide kötü'' dedi bende ingilizceye daha ii çalışcam sanada kağıt veririm dedim oda benimkide ii dedi

OLAN BU İŞTE ARKADAŞLAR KIZA DELI GİBİ AŞIGIM
ONUNDA BENDE GÖNLÜ VARMIDIR??
SEVGİLİSİNDEN AYRILDILAR BU VESILEYLE
VALLA YARDIM EDERSENİZ FAZLA SEVİNİRİM ((

KIZI DÜŞÜNÜNCE GÖRÜNCE DİNLEDİĞİM ŞAKILAR AKLIMA GELİO SÖLEMEYE BAŞLİOM BIRDEN BİRE,BAŞIM DÖNİO,KALBİM ÇILDIRİO ILGINÇ OLİYOM YANI
KIZIDA KOLİDORDAN GEÇERKEN ARADA GÖRÜYORUMDA O BANA BAKİO BENDE ONA BAKİOM DERHAL GERİ DÖNÜOZ FAKAT
O GÜNDE ARKADAŞI KIZI BENİM YANIMA İTEKLİODU

Üst Alt