Son Konu

Emre Altuğ'dan sevenlerine sürpriz! 20. yılını doldurdu!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
emre_altugdan_sevenlerine_surpriz_20_yilini_doldurdu_1575538574_0924.jpg

Ünlü oyuncu ve müzikçi olan Emre Altuğ, sanat hayatındaki 20.yılını doldurdu.

tuğ, sanat hayatındaki 20. yılını sürprizlerle dolu bir konserle kutlayacak. Altuğ, Kerki Solfej’in düzenlediği gecede Şef Özgür Sevinç ile Film Senfoni Orkestrası eşliğinde 16 Aralık Pazartesi TİM Show Center’da sahneye çıkması üzerine yaptığı açıklamayla gündeme geldi.

FSKNM_1575538478_5173.jpg

Altuğ,"20 yıl ne çabuk geçti. 16 Aralık için heyecanım her geçen gün artıyor. Öncelikle bu gece için oluşturduğum repertuar ve bir arada çalışacak olduğum Film Senfoni Orkestrası ile sevgili Şefim Özgür Sevinç ile çok önemli ve keyifli bir çalışma içerisindeyiz. Bu hususî geceye dair heyecanımın çok yüksek olmasının en kıymetli sebeplerinden bahsedecek olursam sahnede mektep yıllarımdan beri dostum olan ve bana türküyü sevdiren çok sevgili Olgun Şimşek’in, birlikte senelerce mektep koridorlarında müzikler söylediğimiz Türkiye’nin en değerli tenörlerinden Efe Kışlalı’nın, ona vokal yapmaktan her hengam çok büyük keyif aldığım, sesini kıskanarak dinlediğim pahalı müzisyen dostum Levent Yüksel’in, bestelerini kıskanarak dinlediğim tekraren tıpkı sahneyi paylaştığım, son yılların en kıymetli bayan müzikçi ve üreticilerinden Sıla’nın, müziklerini her hengam büyük keyifle söylediğim velev kendisine ailem dediğim çok bedelli abim Selami Şahin’in sahneme onur verecek olmalarıdır. 16 Aralık’ta TİM Show Center’da tüm sevenlerimle görüşmek üzere” biçiminde açıklama yaptı.

BAŞKA HABERLERİ;

Evlatları Kuzey ve Uzay Altuğ ile birlikte objektiflere yansıyan ünlü müzikçi Emre Altuğ, yakın vakitte yeni bir single çıkaracağını ve epey beğenilecek bir müzikle tekrar hayranlarıyla buluşacağını söz etti. Magazincilerle ayaküstü konuşan Emre Altuğ evlatları ve misafirleriyle poz vermeyi de ihmal etmedi.

W8qam_1557213513_0833.Jpeg

Sürpriz haberini magazinci arkadaşlara duyurduktan sonra Emre Altuğ, misafirleri ve evlatlarıyla birlikte cümbüş merkezine yöneldi.

Üst Alt